Ekonomi

19 Nisan 2022 son dakika dolar kuru..

19 Nisan Salı günü vatandaşlar piyasalarda döviz kurlarını takip etmeye devam ediyor. Peki dolar bugün ne kadar oldu? Dolar/TL kaç lira? İşte 19 Nisan 2022 son dakika dolar kuru…

Dolar kuru, yatırımcılar ve dolar almak isteyenler tarafından haftanın ilk işlem gününde de takip edilmeye devam ediyor. Dolar geçtiğimiz hafta, Rusya Ukrayna Savaşı ile ilgili gelen haberler doğrultusunda dalgalı seyir izledi.

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından sıkı takip edilen dolar kuru haftanın ilk işlem gününe nasıl başladığı merak ediliyor. Putin’in hedeflerine ulaşana kadar savaşın durmayacağına yönelik gelen açıklamaları piyasaları endişelendiriyor. Öte yandan  ABD başta olmak üzere çok sayıda ülkede enflasyon rakamlarının da yüksek gelmesi  dolar  fiyatları üzerinde baskı uyguluyor.

Peki dolar bugün kaç lira? Dolar/TL  19 Nisan günü ne kadar? İşte 19 Nisan 2022 güncel dolar kuru…

DOLAR/TL BUGÜN NE KADAR?

Haftanın ikinci işlem gününde dolar kuru yatırımcılar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Dolar kuru haftanın ikinci işlem gününde alış fiyatı 14,63 lira, satış fiyatı ise 14,67 lira seviyesinde işlem görüyor.

Dolar 18 Nisan Pazartesi sabahına alış fiyatı 14,59 TL, satış fiyatı ise 14,66 TL seviyesinde başladı.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya