Toki Haberleri

215 konut ve 79 iş yerini Toki satışa çıkardı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 36 ilde 215 konut ve 25 ilde 79 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 36 ilde 215 konut ve 25 ilde 79 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu.

Satışa sunulan gayrimenkuller; Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul,  İzmir  Karaman, Kastamonu, Kayseri Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak’ta yer alıyor.

Açık Artırma bugün saat 10:00’da  Ankara  Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile  TOKİ  İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Ayrıca internet üzerinden de (www.emlakyonetim.com.tr) teklif verilebilecek.

Satışa sunulan gayrimenkuller için sunulan ödeme planı şu şekilde;
Yüzde 10 peşinat-120 ay vade
Yüzde 15 peşinat-120 ay vade
Yüzde 25 peşinat-120 ay vade
Yüzde 25 peşinat-48 ay vade
Yüzde 40 peşinat-96 ay vade
Yüzde 50 peşinat-120 ay vade

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri aracılığıyla alınacak.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya