Emlak Magazin

Genç yıldız Zendaya, Fernando Vadisi’nde yeni bir ev aldı.

Genç yıldız Zendaya, Fernando Vadisi’nde yeni bir ev aldı. Ünlü isim 6 yatak odası, 7 banyosu bulunan ev için 4 milyon dolar ödedi. 

Farklı yerlerde de milyon dolar değerine sahip emlak yatırımları yer alan Zendaya’nın sıkı bir yenilemeden geçen malikanesi San Fernando Vadisi’nde bulunuyor.

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre, genç yıldızın komşuları arasında ise Wheel of Fortune (Çarkı Felek) sunucusu Pat Sajak, The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman, Ice Cube ve milyarder Michael Milken de yer alıyor.

Zendaya’nın geçtiğimiz yıl satın aldığı ve 4 milyon dolar ödediği evin altı yatak odası ve yedi banyosu var. Zendaya’nın satın aldığı, geniş bir arazi üzerinde yer alan bu yapının ana binasının yanı sıra bir de konuk evi olarak kullanılabilecek bir yan binası da var.

1939 yılında yapımına başlanan yapı 5 bin metrekareden fazla bir yaşam alanında yer alıyor. İnşa edilişinden beri defalarca renovasyondan geçen yapıda parke zemin, granit tezgah ve paslanmaz aletler içeren bir mutfak yer alıyor.

Birkaç odasında şömine, gömme küvet, özel balkonu bulunan ana suit ise gösterişli malikanenin sahibine sunduğu diğer olanaklar arasında.

Bu ana yapının yakınında bulunan konuk evinde de kendine özel banyo, mutfak, yatak odası gibi bölümler yer alıyor. Genç yıldız Zendaya’nın yeni evine ne zaman taşınacağı ise henüz açıklanmadı.

Gerçek adı Zendaya Maree Stoermer Coleman olan Zendaya, kariyerine genç yaşta Future Shock Oakland adlı bir dans grubuyla, Orinda Kaliforniya Shakespeare Tiyatrosu, Oakland School’un for the Arts ve Call Shakes’in yaz konservatuvarı programı çalışmalarının bir parçası oldu.

Genç yaşlarda olan Katy Perry’nin hit single’ı olan Hot n Cold klibinin Kidz Bop versiyonunda oynadı. Asıl büyük çıkışını ise Disney dizisi olan Haydi Çalkala ile yaptı.

Zendaya, müzik dünyasındaki başarısı dışında Örümcek Adam: Eve Dönüş, Muhteşem Showman, Örümcek-Adam: Evden Uzakta gibi yapımlarda da oynadı. Bu yıl ise önemli rollerinden birini üstlendiği Dune ile gündeme geldi.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya