Emlak Haberleri

3 milyon konutun dönüşümü sağlandı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada TOKİ eliyle 1 milyon 100 bin konut ürettiklerini ve 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladıklarını söyleyerek, yakında bu konuda yeni müjdeler vereceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkent Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda önemli açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada TOKİ eliyle 1 milyon 100 bin konut ürettiklerini ve 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladıklarını söyleyerek, yakında bu konuda yeni müjdeler vereceklerini söyledi.

İşte Erdoğan’ın o açıklamaları…

“Yeni müjdelerle milletimizin karşısında olacağız”

AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda önemli açıklamalar yapan Çevre ve şehircilik alanındaki yatırımlara da dikkati çekti.

Kentsel dönüşüm kapsamında 59 ilde toplamda 277 riskli alanda çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 446 millet bahçesi projesinden128 tanesini tamamladıklarını söyledi.

126 millet bahçesinin yapımı, 192 tanesinin de  ihale, proje ve yer seçim sürecinin sürdüğünü söyleyen Erdoğan, “TOKİ eliyle toplam 1 milyon 100 bin konut ürettik, 3 milyon konutun dönüşümünü tamamladık. İnşallah yakında bu konuda yeni müjdelerle milletimizin karşısında olacağız.” dedi.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya