Toki Haberleri

34 ilde 144 konut ve 26 ilde 96 iş yeri yarın satışa sunuyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 34 ilde yer alan 144 konut ile 26 ildeki 96 iş yerini yarın satışa çıkarıyor. 

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 34 ilde 144 konut ile 26 ilde 96 iş yerini yarın satışa sunuyor.

TOKİ, yarın saat 10:30’da 144 konut için, 7 Ekim Perşembe günü saat 10:30’da ise 96 iş yeri için açık artırma düzenleyecek.

Amasya, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Eskişehir, İstanbul Başakşehir, İzmir, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat illerinde satışa çıkarılan konutlar için yüzde 40 ya da yüzde 50 peşinat ve 60 ya da 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Ankara, Çankırı ve Osmaniye’de yer alan iş yerleri yüzde 10 peşinat ve 120 ay vade ile, Adana, Ankara, Balıkesir, Konya ve Uşak’taki iş yerleri için yüzde 10 peşinat ve 180 ay vade fırsatı sağlanıyor.

Adana, Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Bitlis, Bolu, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Karaman, Kars, Kırşehir, Mardin, Niğde, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon ve Zonguldak illerinde bulunan iş yerleri için ise yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Açık artırmalar,  Ankara   Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ve  TOKİ  İstanbul Hizmet Binası Küçükçekmece’de yapılacak. Aynı zamanda internetten (www.emlakyonetim.com.tr) de teklif verilebiliyor.

Açık artırmaya internet katılımı için kayıtlar 5 Ekim (bugün) saat 10:30’da sona erdi.

Ayrıntılı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakyonetim.com.tr” internet adreslerinden ve “444 86 54” numaralı telefondan erişilebiliyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya