Emlak Magazin

Ajda Pekkan’ın Bahçeköy’de bulunan villasına Dubai’den alıcı çıktı!

Ajda Pekkan’ın yıllardır satamadığı Bahçeköy’de bulunan villasına Dubai’den alıcı çıktı. Üstelik evi satın almak isteyen kişi bir prens.

Dubaili bir prens, Süperstar Ajda Pekkan’ın yıllardır satmak istediği ancak alıcı bulamadığı Bahçeköy’de bulunan villasını almak için görüşmelerde bulundu. Kimliği şimdilik gizli tutulan prens, salgının hafiflediği dönemde Türkiye’ye gelip villayı gezip, Pekkan ile tanışmak istiyor.

Hürriyet’te yer alan habere göre; Süperstar, 3 yıl önce 40 milyon liraya satılığa çıkardığı üç katlı villa için çok sayıda emlakçıyla görüşmelerde bulundu. Ancak eve hiç bir alıcı çıkmadı. Evi satmak isteyen sanatçı sonunda çareyi büyük bir indirim yapmakta buldu. Yeni fiyatı 20 milyon lira olan yalı, şimdi yeni sahibini bekliyor.

Toplamda 1100 metrekare arsa üzerinde bulunan villanın kullanım alanı ise 960 metrekare. Özel olarak tasarlanmış villada 6 oda ve 2 salon var.

Evin içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası da bulunuyor. Büyük bir havuza sahip olan ev 24 saat özel güvenlikler tarafından korunuyor.

Ajda Pekkan’ın villasına Dubai

Karantinada günlerinde ultra lüks villasında kalan Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki minik sarayında neler yaptı?

Ajda Pekkan’ın 1100 metrekarelik villasının her köşesi dezenfekte edildi. 1100 metrekarelik villasını içten ve dıştan temizletmek 30 bin TL’ye mal oldu.

Evdeki aksesuar, biblo, halı gibi eşyaları deposuna kaldırttı. Dekarosyonu değiştirdi. Salon, yatak odası ve banyosu her gün ilaçlı sularla temizleniyor.

2 yardımcısı da maskeyle çalışıyor. Evde de sosyal mesafe kuralına uyuyorlar.. Her sabah 1 saat koşu bandında yürüyor, jimnastik hareketlerinin ardından 30 dakikasını da yoga yapmak için harcıyor.

 

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya