Proje Haberleri

Ala Çamlıca Konakları. Yeni Proje!

Doğu Yapı, İstanbul Çamlıca’da yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. 14 bin 315 metrekare alanda yükselen Ala Çamlıca Projesi 11 Ocak’ta satışa çıkmaya hazırlanıyor. 7 bloktan oluşan projede 89 daire yer alıyor.

 

Kaba inşaatının tamamlandığı projede teslimler 6-7 ay içerisinde başlayacak. Projenin net teslim tarihi ise Mart 2022 olarak belirlendi. Projede 3+1, 4+1, 4+1 dubleks ve 6+1 daireler bulunuyor.

Ala Çamlıca Konakları 11 Ocak

Projede yer alan dairelerin fiyatı 2 milyon 852 binden başlıyor. Projeden ev almak isteyen vatandaşlara peşin alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Diğer yandan projede kişiye özel ödeme planları hazırlanıyor.

Ala Çamlıca Konakları 11 Ocak

Ala Çamlıca’da; süs havuzları, açık şömine alanları, çocuk oyun alanı, interaktif futbol sahası, tenis alanı, yürüyüş parkurları, kondisyon ve dinlenme alanları gibi çok sayıda sosyal olanak  yer alıyor.

Çamlıca Korusu’na 5 dakikalık mesafede konumlanan Ala Çamlıca, Çamlıca Cami ve Çamlıca Sosyal Tesis’lerinin arasında yer alan konumda yükseliyor. Ayrıca proje, eski TRT binasına 25 metre mesafede bulunuyor.

Ala Çamlıca Konakları 11 Ocak

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya