Emlak Haberleri

Alya Bahçe projesinde teslimler ne zaman yapılacak?

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Bahçeşehir’deki yeni projesi için düğmeye bastı. Alya Bahçe projesinde ön talep başladı. Proje 31 Mayıs 2022 tarihinde görücüye çıkacak…

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul, Bahçeşehir’deki yeni projesi için düğmeye bastı.

Alya Bahçe projesi, İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçiriliyor. Alya Bahçe’nin etrafı bahçeler, göletler ve aktivite merkezleriyle çevrili. Proje 56 dönüm alan üzerinde inşa ediliyor.

Peki Alya Bahçe projesinde hangi konut tipleri var? Alya Bahçe projesinde teslimler ne zaman yapılacak? İşte projeyle ilgili merak edilen tüm detaylar…

BOSS4 Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Alya Bahçe projesinde toplam 177 villa yer alıyor.

Projedeki villalar, 3+1’den 6+1’e kadar değişen şekillerde tasarlandı. Villaların büyüklükleri 215 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Alya Bahçe projesinde henüz inşaat başlamadı. İnşaata başlanmasının ardından 30 ay içinde teslimlerin yapılması planlanıyor.

Projede, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüme alanları ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal alan bulunuyor.

Alya Bahçe projesinde yer alan konutların fiyatları henüz belli olmadı. Konut fiyatları 31 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek lansman ile açıklanacak.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya