Emlak Haberleri

Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’nde inşaat çalışmaları hızla sürüyor!

Başakşehir’de sevimli dostların tedavi, bakım ve barınma ihtiyaçlarını karşılayacak Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’nde inşaat çalışmaları hızla sürüyor. Hürriyet’te yer alan habere göre; 3 ay gibi kısa bir sürede yarısını tamamlanan merkez ile özellikle sokak hayvanlarına daha konforlu bir yaşam alanı sunulacak.

“Sadece bir gün değil her gün” anlayışıyla sokak hayvanlarıyla ilgili yapılan çalışmalara devam eden Başakşehir Belediyesi tarafından Kayabaşı’nda yapımına başlanan Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

3 AYDA YARISI TAMAMLANDI

Başakşehirli hayvanseverlerin isteklerine göre barınağını yenilediklerinden bahseden Fen İşleri Müdürlüğü Üst Yapı Kontrol Mühendisi Süleyman Kanat, “5 bin 300 metrekarelik bir alanda çalışmalarımız devam ediyor. İnşaat alanımızın bin metrekaresi kapalı olan olacak. Şu ana kadar yüzde 50’lik bir kısmını tamamlamış bulunmaktayız. Minik dostlarımıza daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmak kısa süre içerisinde Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’ni hizmete açacağız.” dedi.

TEDAVİ VE BAKIM MERKEZİ OLACAK

Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’nde birçok özellik bir arada olacak. Sadece kapalı mekânlar değil, açık mekânlarda da sevimli dostlar için yaşam alanları meydana getirilecek. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde temeli atılan merkezde kuduz müşahede odalarından ameliyathanelere kadar birçok hizmet tek çatı altında birleşecek.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya