Ekonomi

Bazı bankaların kredi kampanyası!

Kredi ve kart borcunu ödemekte zorluk çeken vatandaşlar için bazı bankalar kampanya başlattı. Konuya ilişkin detaylara haberimizde yer verdik. İşte kampanyalar ve detayları…

Kredi ve kart borcunu ödemekte zorluk çeken vatandaşlar için bazı bankalar kampanya başlattı. Konuya ilişkin detaylara haberimizde yer verdik. İşte sizler için bakların resmi sitelerinden derlediğimiz kampanya bilgileri ve detayları…

Kredi borcu ve kart borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlara bankalardan sevindirecek haber geldi. Bankaya borcumu ödeyemiyorum diyen vatandaşlar için borç kapatma düşük faizli kredi fırsatları duyuruları gelmeye devam ediyor.

Kredi kartı borcu, ihtiyaç kredisi  gibi borçları olan vatandaşlara bankalar borç kapatma kredisi olarak bilinen borç transferi kredisi imkanı sağlıyor. Böylece borçlarını ödemekte zorlananlar kara listeye alınmadan borçlarından kurtulma fırsatı olacak.

Borç kapatma kredisi için bankalar 36 ay vadeli kredi çekme imkanı sağlıyor. Öte yandan düşük faizli kredi paketi sayesinde kredi ve kart borcunu düşük taksitlerle ödeme fırsatı da sunuluyor. Kredi çekmek isteyen vatandaşlara ‘QNB Finansbank, Akbank ve ING Bank’ borç kapatma kredisi imkanı sağlıyor.

Ing Bank borç kapatma kredisi:

Türkiye’de özel baka olarak faaliyetini sürdüren ING Bank borç ödeme zorluğu yaşayan kişilere avantajlı faiz oranları ile kredi desteği vereceğini duyurdu. ING Bank yaptığı açıklamada “Borç Transferi kampanyası ile mevcut kredilerinizi tek bir yerde toplayıp vadelerini ve aylık taksit tutarlarını yapılandırabilir, ödemelerinizi de yine tek bir yerden kolaylıkla yapabilirsiniz” dedi.

Qnb Finansbank borç kapatma kredisi:

Finansbank ihtiyaç kredisi paketleri arasında bulunan borç kapatma kredisi paketinde aylık 433 Türk Lirası taksitle 10 bin Türk Lirası kredi desteği imkanı veriyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekme imkanı veren banka esnek ve uygun ödeme şartları veiyor. Ayrıca zamanda alacaklı bankaya ücretsiz EFT gerçekleşebiliyor.

Akbank Axess  borç kapatma kredisi:

Akbank Axess Taksitli Borç Transferi kampanyasında öteki bankalara bulunan borçlarını Axess kartına taşıyan vatandaşlara düşük faizli taksitlerle borçlarını ödeme imkanı sağlıyor.

Öte yandan icralık olanlar kredi çekemedikleri için borç kapatma kredisi de çekme imkanından faydalanamıyor. Bu sebeple icralık olmadan evvel mutlaka borç kapatma kredisi başvurusu yapılması gerekmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya