Ekonomi

Bitcoin için tarihi güncelleme yapılacak!

Kripto para borsalarından Bitcoin için Kasım ayında güncelleme yapılacak Kripto para borsalarından Kraken bu güncellemenin Bitcoin için hayati öneme sahip olduğunu dile getirdi. 

Kripto paraların atası olarak kabul edilen Bitcoin’de tarihi gelişme için geri sayım başladı. Hürriyet’te yer alan habere göre; kripto Para borsası Kraken, Bitcoin’de Kasım ayında beklenen bir güncelleme yapılacağını ve bunun da tarihi bir gelişme olarak kabul edileceğini dile getirdi.

Kraken Intelligence tarafından hazırlanan rapora göre güncellemenin dünyanın en çok kullanılan kripto para birimi olan Bitcoin’e birçok yeni özellik getireceğini belirtti. Taproot adlı güncelleme ile Bitcoin için yapılan en büyük değişikliğin meydana geleceğini dile getirdi. Güncelleme ile kullanıcıların gizliliklerinin de çoğalacağı iddia edildi. Taproot güncellemesinin Kasım ayında olması bekleniyor.

Bitcoin’de sert düşüş

Bitcoin haftanın ilk işlem gününe düşüşle başladı. Kripto para birimi gün içerisinde Bitcoin en az 44 bin 481 doları, en yüksek de 47 bin 660 dolara ulaştı. Saat 13:35 itibarıyla 44 bin 700 dolar seviyesinden işlem görüyor.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya