Ekonomi

Bugün güncel dolar kuru kaç TL?

Dünyadaki gelişmelerin etkisi ile milyonlarca vatandaş doların güncel kurunun ne kadar olduğunu merak ediyor. Milyonlarca yatırımcı ve dolar almak isteyenler dolar kurunun güne nasıl başladığını araştırıyor. Peki bugün güncel dolar kuru kaç TL?

Dolar kuru dün güne  14,86 liradan başlarken yatırımcılar dünya üzerindeki gelişmelerle doların bugün kaç TL olduğunu merak ediyor. Yatırımcılar sabahın erken saatlerinden itibaren piyasalarda doları takip ediyor.  Peki dolar kuru bugün güne nasıl başladı? İşte 29 Mart 2022 güncel dolar kuru…

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın etkileri döviz piyasası üzerinde etkili olmaya devam ediyor. Güne düşüşle başlayan dolar, geçen haftayı 14,87 liradan kapatırken yeni haftaya 14,86 liradan başlamıştı. Dolar kuurnda yatay bir seyir devam ederken, dolar  bugün kaç TL oldu?  Dolar kuru güne nasıl başladı? İşte ayrıntılar….

DOLAR KAÇ LİRA? 29 MART 2022 DOLAR/TL

Dolar kuru haftanın ilk işlem gününe 14,86 liradan başlarken, geçtiğimiz haftayı 14,87 liradan tamamladı. Pazar günü ise dolar/TL uluslararası piyasalarda 14,80 liradan satışa sunuldu. Bugün ise dolar kuru üzerinde bir baskı var. Dolar/TL güne 14,85 lirdan başlarken,  alış fiyatı ise 14,78 liradan işlem görüyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya