Emlak Haberleri

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan AKM’nin açılış tarihini açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada, “AKM’yle ilgili 2021’in altıncı ayının sonuna kadar yetiştirme hedefi var.” dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, inşaat çalışmaları hız kesmeden devam eden Taksim Camisi ve yeni Atatürk Kültür Merkezini (AKM) ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

AKM’nin haziranın sonunda bitirilmesi hedefleniyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan,  inşaat çalışmaları hız kesmeden devam eden Taksim Camisi ve yeni Atatürk Kültür Merkezi’yle ilgili şunları söyledi: “Taksim Camisi’yle alakalı olarak ramazan ayı içerisinde yetişmesine dair şu anda bilgi aldım. Burayla ilgili de Atatürk Kültür Merkezi konusunda 2021’in 6’ıncı ayının sonuna kadar yetiştirme hedefi var. Bunun için de Kültür ve Turizm Bakanım bütün gayretlerini ortaya koyuyorlar. İnşallah 6’ıncı ayın sonuna kadar yetiştirme hedefimiz var diyorlar. Tabii kültür ve turizmde çok ciddi ataklarımız var. Bir de tabii biliyorsunuz Ankara’da aynı şekilde bir gayretimiz var. Fevkalade bir durum olmadığı takdirde 6’ıncı ayın sonunda burayı inşallah bitireceğiz. Belki elektronik, elektrik bu işlerde bir sarkma olabilir, çünkü ithal ama bunun dışındaki bütün işleri 6’ıncı ayın sonunda inşallah bitireceğiz.”

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya