Emlak Haberleri

Denizbank’ın satışa çıkardığı gayrimenkuller ve fiyatları!

Yükselen fiyatlar nedeniyle son zamanlarda gayrimenkul sektörü oldukça durgun fakat bankalar normalden çok daha uygun fiyatlara konut, villa, iş yeri satışı yapıyor. İşte o bankalardan biri olan Denizbank’ın satışa çıkardığı gayrimenkuller ve fiyatları…

Evini, iş yerini ipotek ettirerek kredi alan ve daha sonra bu kredi borçlarını ödeyemeyince bankanın el koyduğu -icralık olan- yüzlerce taşınmaz var.

Bu taşınmazlara el koyduktan sonra satışa çıkaran birçok banka var, o bankalardan biri olan Denizbank’ın internet sitesi üzerinden pek çok şehirde bulunan konut ve iş yerlerinin satışı yapılıyor.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan taşınmazlardan birini normalden daha düşük fiyatlara yatırım amacıyla ya da içinde yaşamak için kendinize alabilirsiniz.

İcradan satılık evlerin uygun fiyatlı olduğundan haberdar olan kişi sayısı pek fazla değil. Peki icradan satışa sunulan konutların fiyatları ne kadar? İşte ayrıntılar…

EN UCUZ KONUTLAR

Denizbank’ın internet sitesinden alınan bilgilere göre, banka tarafından satışı yapılan en ucuz konut İstanbul Osmaniye’de yer alıyor ve 35 metrekareden oluşuyor. Zemin katta yer alan konutun ücreti ise 95 bin Türk Lirası.

Giresun Tirebolu’da 80 metrekarelik bodrum katı konutun fiyatı 115 bin Türk Lirası olurken, Zonguldak Devrek’de yer alan 152 metrekarelik konut ise 120 bin Türk Lirası.

İzmir’de satışı yapılan tek konut Bayraklı’da yer alıyor ve 95 metrekareden oluşuyor. Bayraklı’da yer alan konutun fiyatı ise 563 bin Türk Lirası.

Denizbank Ankara’da toplam 4 konut satışı yapıyor. Bahsi geçen konutlardan 2 tanesi Beypazarı’nda ve aynı konumda yer alırken ikisi de 135 metrekareden oluşuyor. Ayrı ayrı satışı yapılan iki konutun fiyatı 416 bin Türk Lirası. İstanbul, Ankara, İzmir gibi pek çok şehirde uygun fiyatlı konut bulunuyor.

EN UCUZ İŞ YERLERİ

Denizbank tarafından satışı yapılan en ucuz iş yeri Samsun İlkyardım’da yer alıyor ve 5 metrekarelik alandan oluşuyor. 5 metrekarelik iş yerinin ücreti ise 10 bin Türk Lirası olurken yine aynı konumda yer alan 12 metrekarelik iki adet iş yeri 20 bin Türk Lirasından satılıyor.

Ankara’da en ucuz iş yeri  Ankara  Etimesgut’da yer alıyor ve 60 metrekarelik bir alandan oluşuyor. Bu iş yerinin ücreti ise 195 bin Türk Lirası.

Ankara Çamlıdere’de 5282 metrekarelik tarla ise 240 bin Türk Lirasından satışı yapılırken yine aynı konumda yer alan 1596 metrekareden oluşan tarla 340 bin Türk Lirasından satılıyor.

İzmir’in en uygun fiyatlı iş yeri ise Kemalpaşa’da yer alıyor. 272 metrekareden oluşan iş yerinin fiyatı ise 200 bin Türk Lirası. İstanbul, Ankara, İzmir gibi pek çok şehirde uygun fiyatlara iş yerleri bulunuyor.

İSTANBULDA UYGUN FİYATLI VİLLA VE KONUTLAR

İstanbul’da Denizbank’ın satışını yaptığı toplam taşınmaz sayısı 17 olurken bunlardan 4 tanesi konut, 11’i iş yeri ve bir tanesi ise villa.

KARTALDA 3 ODA BİR SALON 490 BİN TÜRK LİRASI

Bu konutlardan en uygun fiyatlı olanı İstanbul Kartal’da yer alıyor. Bulunduğu binanın 1. katında yer alan konut, bina girişinden bakıldığı zaman arka cephede bulunan kısımda yer almaktadır. Mimari projesine göre 103 metrekare olup 3 yatak odası, salon, mutfak, 2 banyo, 2 balkon ve antreden oluşuyor.

MALTEPEDE 3 ODA 1 SALON 680 BİN TÜRK LİRASI

İstanbul Maltepe’de yer alan konut mimari projesine göre salon, balkon, banyo, 2 oda ve hol hacminde 68 metrekare brüt kullanım alanından oluşan konut parklara yakın. Doğalgaz kullanılarak kombi kalorifer ile ısınan evin fiyatı ise 680 bin Türk Lirası.

SANCAKTEPEDE DUBLEKS 722 BİN 500 TÜRK LİRASI

Sancaktepe’de konumlanan daire 2 bodrum, zemin, 3 normal kat, çatı katı olarak projelendirilmiş binanın çatı katında yer alan bina brüt 112 metrekare alana sahiptir. Binada 2 adet asansör yer alırken Isıtma ise doğalgaz ile sağlanmaktadır.

ŞİŞLİDE 165 METREKARELİK DAİRE 4 MİLYON 250 BİN TÜRK LİRASI

İstanbul Şişli’de konumlanan dairenin mimari projesinde salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo ve tuvalet, tuvalet ve teras bulunmaktadır. Teras alanı daha sonradan bitişikte bulunan odalara dahil edilerek odalar genişletilmiştir. Salon kısmının bitişiğine ise daha sonrasında ardiye alanı inşa edilmiştir. Bahsi geçen konutun İskanı bulunana binanın fiyatı ise 4 milyon 250 bin Türk Lirası

BÜYÜKÇEKMECEDE 30 VİLLA 300 MİLYON TÜRK LİRASI

İstanbul Büyükçekmece’de konumlanan sitenin çevresinde Göl Mahal, Pelikan Hill gibi prestijli siteler ve Bilfen Anaokulu, Alkev Okulları, MEV Koleji, Perlavista AVM ve Alakent 2000 bulunuyor. Site’nin toplam alanı 110.071 metrekarelik olan araziden oluşurken, sitede 44 adet villa bulunuyor ve 30 adet villa 300 milyon Türk Lirasına satılıyor.

Türkiye’nin pek çok farklı şehirinde bulunan villalar, konutlar ve iş yerleri hakkında ayrıntılı bilgiye  Denizbank’ın resmi internet sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya