Ekonomi

Dolar/TL kaç lira? İşte 18 Nisan 2022 dolar kuru…

18 Nisan Pazartesi günü piyasaların ilk açılış gününde vatandaşlar döviz kurlarını takip etmeye devam ediyor. Peki dolar bugün ne kadar oldu? Dolar/TL kaç lira? İşte 18 Nisan 2022 dolar kuru…

Dolar kuru, yatırımcılar ve dolar almak isteyenler tarafından haftanın ilk işlem gününde de takip edilmeye devam ediyor. Dolar geçtiğimiz hafta, Rusya Ukrayna Savaşı ile ilgili gelen haberler doğrultusunda dalgalı seyir izledi. Peki 18 Nisan günü dolar ne kadar oldu? Dolar bugün kaç lira?

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından sıkı takip edilen dolar kuru haftanın ilk işlem gününe nasıl başladığı merak ediliyor. Putin’in hedeflerine ulaşana kadar savaşın durmayacağına yönelik gelen açıklamaları piyasaları endişelendiriyor. Öte yandan  ABD başta olmak üzere çok sayıda ülkede enflasyon rakamlarının da yüksek gelmesi  dolar  fiyatları üzerinde bir hayli baskı yapmakta.

Peki dolar bugün kaç lira oldu? Dolar/TL ne kadar? İşte 18 Nisan 2022 güncel dolar kuru..

DOLAR BUGÜN KAÇ TL? 18 NİSAN 2022 DOLAR NE KADAR?

Haftanın ilk işlem gününde dolar kuru yatırımcılar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Dolar 18 Nisan Pazartesi sabahına alış fiyatı 14,59 TL, satış fiyatı ise 14,66 TL seviyesinde başladı.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya