Emlak Haberleri

Emlak Katılım Bankası’ndan Son Dakika Konut Kredisi Müjdesi Geldi!

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin büyük umutlar bağladıkları Emlak Katılım Bankası konut kredisi faiz oranını düşürdü. Yerli üretim otomobiller için 0.49 taşıt finansmanı kar payı oranı uygulayan banka konut finansmanı kar payı oranını yüzde 1.19 seviyesinden yüzde 0.99 seviyesine çekti!

Emlak Katılım Bankası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak yeni bir konut finansmanı kampanyası başlattığını duyurdu.

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin tasfiyeden çıkarılak açılacağının duyurulması ile büyük umutlar bağladığı banka konut finansmanı paketinde kar payı oranını yüzde 1.19 seviyesinden yüzde 0.99 oranına çektiğini duyurdu.

Emlak Katılım Bankası İndirimli Konut Finansmanı Kampanyası Başlattı! 

Başlatılan yeni kampanya hakkında bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru şu şekilde:

“Konut almak isteyen müşterilerimize özel olarak kampanya kapsamında aylık % 0,99 finansman oranı ile 120 aya varan vadelerde konut finansmanı imkanı sunulacaktır. Kredi başına azami finansman tutarı 250.000 TL ile sınırlı olacaktır.

Kampanyada kapsamında verilen oran 01 Aralık 2019 tarihi itibariyle geçerli olacaktır. Tahsis ücreti (500 TL), ekspertiz ücreti (790 TL) ve ipotek tesis bedeli (225 TL) olarak toplam masraf içerisinde yer almaktadır. Zorunlu Deprem (DASK) sigortası primi ise yıllık 200 TL olup, bu rakam ortalama olarak verilmiştir.

Konutun m2 ve lokasyon bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. İhtiyari sigortalar (Konut ve Hayat) hesaplamaya dahil edilmemiştir. Emlak Katılım Bankası A.Ş., kampanya koşullarını, finansman oranını ve masrafları değiştirme hakkını saklı tutar.

Haberin Tamamı İçin: https://www.emlak365.com/konut-kredisi/emlak-katilim-bankasi-ndan-son-dakika-konut-kredisi-mujdesi-h24771.html

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya