Emlak Haberleri

Emlak Konut GYO Sarphan Finanspark’taki konut ve ticari üniteleri satacak!

Emlak Konut GYO Sarphan Finanspark projesinde yer alan konut ve ticari üniteleri satışa sundu. Projedeki konutların fiyatları 1 milyon 852 bin TL’den, ticari ünitelerin fiyatları ise 1 milyon 48 bin TL’den başlıyor.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Sarphan Finanspark projesinde yer alan 5 konut ve 10 ticari üniteyi satışa sundu.

Sarphan Finanspark projesi İstanbul Ümraniye’de yükseliyor. Sarphan Finanspark projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor. Satışa sunulan konut ve ticari üniteler kapsamında KDV dahil satış bedelinin peşin ödenmesi halinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor.

Satışa sunulan konutların tümü 1+1 dubleks tipinde. Konutların fiyatları 1 milyon 852 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 885 bin TL’ye kadar yükseliyor. Konutların büyüklükleri ise net 66.80 metrekare ve 106.58 metrekare olarak belirlendi. Konutlar için son teklif verme tarihi 6 Ekim saat 16:20 olarak açıklandı.

Satışa ticari üniteler in büyüklükleri net 21.56 metrekare ile 46.25 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ticari ünitelerin fiyatları ise 1 milyon 48 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 911 bin TL’ye kadar ulaşıyor. Ticari üniteler için teklifler 6 Ekim saat 17:10’a kadar verilebilecek.

Sarphan Finans Park Rezidans, 54 kat yükseliğe sahip. Projede toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis yer alıyor.

Projede ayrıca, 1. sınıf restoran, kahvaltı salonu, cafe, havuz bar, kapalı ve açık havuz, sauna, buhar odası, masaj odaları, hamam, kuaför, fitness salonu, yangın yönetmeliğine göre sprinkler yangın söndürme sistemi, 4 adet dükkan, kapalı otopark, helikopter pisti yer alıyor.

Satış koşulları

Emlak Konut GYO tarafından Sarphan Finanspark’ta satışa çıkarılan konut ve ticari ünitelerin ödeme koşulları şu şekilde:

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya