Emlak Magazin

Emlak Zengini Olan 10 Ünlü

Sahnede sizlere kendini tanıtan bazı ünlüler, sahne hayatının yanı sıra, yatırım yapmayı da seven birçok ünlü bulunmakta.

Sahnede sizlere kendini tanıtan bazı ünlüler, sahne hayatının yanı sıra, yatırım yapmayı da seven birçok ünlü bulunmakta. Bugün sizler Emlak Zengini Olan 10 Ünlü Konusunda bilgi vermek istiyoruz.

İsimlerini ön plana çıkaran ve hala televizyon ekranlarında bulunan 10 ünlüden size bahsetmek istiyoruz. Kazandıkları parayı elde tutmak ve kar elde etmek için gayrimenkule yatırım yapan ünlüler bir süre sonra gayrimenkul zengini olmakta. İşte, Gayrimenkul Zengini olan Ünlüler…

Emlak Zengini Olan Ünlüler

1- Kenan İmirzalıoğlu

Listemizde başı çeken Kenan İmirzalıoğlu kazandığı parayla yatırım yaparak paralarını değerlendirmiştir. İlk olarak eski binaların restorasyonunu yaparak eski binaları yenileyen İmirzalıoğlu şimdilerde ise arazi alımına yöneldi. Tekirdağ Çerkezköy de 10 dönümlük arazi satın alan Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir ve Tarlabaşı bölgelerinde emlak yatırımlarına devam etmekte. Şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster programının sunuculuğunu üstlenen Kenan İmirzalıoğlu gelirini artırmaya devam etmekte.

2- Sibel Can

Gündeme gelen şarkılarıyla izleyenleri ve sevenkerini mutlu eden Sibel Can da gayrimenkulden para kazanmayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. İstanbul genelinde 50 den fazla dairesi olan ünlü sanatçının Miami’de de lüks bir villası bulunmakta. Yeni çıkardığı şarkılarla gündemlerden düşmeyen Sibel Can, şarap gibi yıllandıkça güzelleşmeye devam etmekte.

3- Necati Şaşmaz

Kurtlar Vadisi dizisiyle gündeme gelen ünlü oyuncu yaşamının büyük kısmını Amerika da geçirdi. İnşaat sektörüne yaptığı yatırımlarla gündeme gelen Necati Şaşmaz, son olarak Kadıköy de bir rezidans sahibi. Ataşehir de 50 dairesi olan ve Şişli Bomonti de bulunan bir rezidansta 18 dairesi bulunmakta. Her alanda yatırım yapmayı seven Necati Şaşmaz, oldukça varlıklı ünlülerden.

4- Wilma Elles

2016 yılında Alman vatandaşlığından Türk vatandaşlığına geçiş yapan Wilma Elles kendi yatırımlarını da Türkiye genelinde yapmıştır. Türkiye de 16 dairesi ve bir kaç dükkanı bulunmakta. Oyuncu bu konuyla ilgili;

Ben her zaman gayrimenkule yatırım yapıyorum. Çünkü, oyuncu olarak çok yoğun çalışıyorum. O yüzden mesela başka işlerle uğraşamam diye kesinlikle gayrimenkule yatırıyorum, direkt kiraları alıyorum. Sağlam bir kiracı bulduktan sonra hiçbir sıkıntı yok. Olumlu tecrübeler yaşadım” dedi.

5- Emrah

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk yapan Emrah, kazanmış olduğu paranın neredeyse hemen hepsini emlak sektörüne yatırım yapmakta. Şarkıcı ve oyuncu olan Emrah’ın İstanbul Etiler ve Levent de 200 kadar konutu var. Aynı zamanda Fulya da yapılan bir rezidansta 12 dükkan alan Emrah, Florya da da 2 Milyon dolar değerinde olan spor tesisinin de sahipliği üstlenmekte.

6- Hülya Avşar

Hemen her söylediği her paylaştığı haber olan Hülya Avşar, kazandığı tüm parayı gayrimenkulü yatıran ünlüler arasında. Ayvalık da bir villası, Sarıyer de bir Köşkü, Riva da büyük bir arazisi Etiler ve Tarabyada da daireleri bulunan ünlü sanatçının Londra’nın en yüksek rezidansında da bir dairesi vardır. Aynı zamanda Hülya Avşar’ın Ayvalık da bir de zeytinyağı fabrikası vardır.

7- Seda Sayan

Bir çok program sunuculuğu yapan Seda Sayan’ın Bodrum da 3 Adet Villası, İstanbul’un farklı semtlerinde 30 dairesi ve Londra da da evi bulunan Seda Sayan Etiler de bulunan Şam’dan’ı da 8.5 Milyon Dolar’a da satın aldı. Seda Sayan her geçen gün gelirini artırmaya devam etmektedir.

8- Kıvanç Tatlıtuğ

Bir çok dizi, film ve reklam da oynayan yakışıklı aktör, Göcek de bir villası, İstanbul da bir dairesi ve villası bulunmakta. Bağdat caddesinde de 3 dükkanı olan Tatlıtuğ’un hem de Çekmeköy de lüks bir siteden iki daire aldığını öğrendik. Her geçen gün gelirini artıran Kıvanç Tatlıtuğ, oynadığı her film, dizi de başarılı oyunculuk sergilemekte.

9- Gülben Ergen

Yaklaşık olarak 50 adet taksi plakası olan Gülben Ergen, emlak sektörüne de yatırım yapmakta. Oldukça güzel ve başarılı sanatçının da Feneryolunda, Antalya ve İstanbul da pek çok evi bulunmakta.

10- Tarkan

1990 lı yılların zirvesinde yer alan Tarkan 21. Yüzyılda bile zirvede olmaya devam etmekte. Yurt içi ve yurt dışında bir çok yatırımı bulunan Tarkan, gelirlerini emlak sektörü üzerinde de yapmakta. New York ve Los Angeles da evleri bulunan başarılı sanatçının Beykoz da çiftliği, Ulus, İstinye, Zekeriyaköy de evleri ve ayrıca Arnavutköy ve Tarabya Sümer Korusunda villaları da bulunmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya