Emlak Haberleri

Eroğlu Holding, Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 milyon TL bağışla destekte bulundu.

Eroğlu Holding, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 milyon TL bağışla destekte bulundu.

 

Eroğlu Holding, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 milyon TL bağışla destekte bulundu.

Eroğlu Holding tarafından yapılan açıklamaya göre, holding, 2 milyon TL’lik bağışın yanı sıra maske üretimiyle de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadeleye katkı sağlıyor.

Yapılan açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, holding olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan kampanyaya destekte bulunmayı milli sorumluluk olarak gördüklerini belirtti.

İstanbul ve Aksaray’daki fabrikalarında üretimine başladıkları koruyucu maskelerin ilk teslimatının Sağlık Bakanlığı’na yapıldığını dile getiren Eroğlu, “Salgına karşı ülkece verilen mücadelede birlik ve beraberlik çok önemli. Benzeri uzun yıllardır görülmemiş, 100 yılda bir karşımıza çıkan çok zor bir salgını yenmek için çalışıyoruz. Devletimizin de desteğiyle 38 ülkedeki 16 bin çalışanımızla dayanışma ve birlik içerisinde, yollarımızı ayırmadan, onlara sahip çıkarak geleceğe güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Çalışanlarımızla bir bütün olmaya ve üretmeye var gücümüzle devam edeceğiz.” dedi.

 

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya