Emlak Haberleri

Eskişehir TOKİ projesi hangi ilçede inşa edilecek?

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Eskişehir projesi için start verdi. İşte TOKİ Eskişehir projesi detayları…

2023 yılına kadar toplamda 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Eskişehir projesi için start verdi.

TOKİ’nin Eskişehir projesinde 77 adet konut yer alacak. Eskişehirli vatandaşların yüzünü güldüren projede konutların yanı sıra 4 adet dükkana da yer verilecek.

TOKİ Eskişehir projesinin ihalesi ne zaman gerçekleştirilecek? Eskişehir TOKİ projesi hangi ilçede inşa edilecek? İşte TOKİ Eskişehir projesi detayları…

TOKİ’nin merakla beklenen Eskişehir projesi Sarıcakaya ilçesi, Bilal Habeşi Mahallesi’nde yükselecek.

Eskişehirlilerin yüzünü güldüren Eskişehir TOKİ projesinde konut ve dükkanların dışında altyapı ve çevre düzenlemesi işi de bulunuyor.

TOKİ Eskişehir Bilal Habeşi projesi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, ihale ile ilgili teklifler yalnızca elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

TOKİ’nin resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre, merakla beklenen ihale bugün saat 14:00’te yapılacak.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya