Ekonomi

Euro bugün ne kadar? İşte 21 Nisan 2022 euro kuru…

21 Nisan Perşembe sabahında vatandaşlar döviz kurlarını yakından takip etmeye başladı. Güne 15,82 liradan başlayan euro gün sonunda ne kadar oldu? Euro/TL bugün kaç lira oldu? Euro kuru bugün ne kadar? İşte 20 Nisan 2022 son dakika euro kuru…

Euro kuru, yatırımcılar ve euro almak isteyenler tarafından haftanın dördüncü işlem gününde yakından takip ediliyor. Euro geçtiğimiz hafta, Rusya Ukrayna Savaşı ile ilgili gelen haberler doğrultusunda dalgalı seyir izledi.

Putin’in hedeflerine ulaşana kadar savaşın durmayacağına yönelik gelen açıklamaları piyasaları etkiliyor. Öte yandan  ABD başta olmak üzere çok sayıda ülkede enflasyon rakamlarının da yüksek gelmesi euro  fiyatları üzerinde bir hayli baskı yapıyor.

Dün güne 15,82  liradan başlayan euro kuru bugün kaç lira? Peki euro şu dakikalarda ne kadar? Euro bugün ne kadar? İşte 21 Nisan 2022 euro kuru…

21 NİSAN 2022 EURO KURU NE KADAR?

Yatırımcılar ve euro almak isteyenler sabahın erken saatlerinden itibaren euro kurunu araştırmaya başladı. Euro kuru haftanın dördüncü işlem gününe alış fiyatı 15,96 TL, satış fiyatı ise 16,00 TL seviyesinde işlem görüyor.

Euro kuru dün saat 18:00 itibariyle alış fiyatı 15,93 lira, satış fiyatı ise 15,98 liradan kapanışı yaptı.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya