Emlak Haberleri

Ev alacaklar dikkat!

Emeklinin, çalışanın artısı, SarıPanjur ve Hesaplı evim konut kredisi merakla takip edilmeye devam ediyor. Peki hangi banka yüzde kaç maliyet sunuyor? Detaylar haberimizde…
Konut Kredisi faizleri merakla takip ediliyor. Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; Emeklinin, çalışanın artısı, SarıPanjur ve Hesaplı evim konut kredisi merakla takip ediliyor. Asgari ücretliye, Kamu bankalarından emekliye, kamu personeline ve esnafa cazip kredi imkanları sunuyor. Merkez Bankası’nın faiz indirimleri sonrası gerçekleşen avantajlı oranlar, ev  almak isteyenlere kira öder gibi ev sahibi olma imkanları sağlamayı sürdürüyor. 2022’de konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler için işte güncel konut kredisi faiz oranları…

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası Konut Kredisi dahilinde Çalışanın Artısı Konut Kredisi ile emekli için özel sunulan Emeklinin Artısı Konut Kredisi kapsamında, yüzde 1,29 oranından başlayan faiz seçenekleri ile finansman desteği sunmayı sürdürüyor.

Ayrıca sıfır konut sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için ise yüzde 1,20 faiz oranlarından faydalanarak, yükselen ev fiyatlarına rağmen en ideal imkanlardan yararlanabilecek.

Kira öder gibi vatandaşları konut sahibi yapacak kredi seçenekleri ile ev satın alımı için Ziraat Bankası’nı tercihinde bulunanlar, 100.000 Türk Lirası kredi için 120 ay vade imkanlarıyla 1.642 Türk Lirası taksit tutarında ödeme yaparak konut sahibi olabilecek. Sıfır evlerde ise aybaşı taksit fiyatları kredi vadesine ve miktarına göre farklılık göstermektedir.

Vakıfbank SarıPanjur Ev Kredisi Kampanyaları

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank düşük faiz oranları imkanlarıyla ile pek çok kesimden vatandaşın konut sahibi olmasına imkan sağlayan kredi imkanlarına imza atıyor.

Güncel SarıPanjur Konut Kredisi kampanyaları içinde bulunan, Sıfır Konutlara Özel SarıPanjur Konut Kredisi, 1 milyon Türk Lirası’na kadar yüzde 1,20, 1 milyon Türk Lirası ve daha yüksek kredi talepleri için  yüzde 1,29’dan başlayan faiz seçenekleri sunuyor.

A ve B enerji sınıfı verimliliği olan ev satın almak isteyen vatandaşlar ise Yeşil Konut Kredisi aracılığıyla 120 aya kadar vade imkanları ve yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Öte yandan sıfır evlere özel kredi faiz oranları da ilgili kredi kapsamında dahil edilebilir. Vakıfbank aracılığıyla ayrıca Oyak Üyelerine ve TSK Personeline
Özel konut kredilerini de sunarak pekçok kesimden vatandaşın kira öder gibi konut sahibi olmasına imkan sağlıyor.

Halkbank Hesaplı Konut Kredisi

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi fırsatı ile 1. el evlerde geçerli olmak kaydı ile yüzde 1,20 faiz oranları ve 120 ay vade seçenek imkanı sağlıyor.

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi kampanyası dahilinde 2. el evlerde ise yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları sağlanacak. 100.000 Türk Lirası sıfır konutlara özel konut kredisi kapsamında aylık 1.576 Türk Lirası tutarında taksit ödeyerek hayalini kurduğunuz konuta kolayca satın alabilirsiniz.

Konut fiyatlarında meydana gelen yükselişin ardından vatandaşların kamu bankaları aracılığıyla az faizli ve uygun geri ödeme yoluyla kredi kullanmalarına öncülük etmek ve dar gelirli vatandaşların konut sahibi olmasını sağlamayı planlıyor.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya