Emlak Magazin

Gökhan Çıra’nın 8 milyonluk arsası!

Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra Sapanca’da bungalov evler için cüzdanının kesesini açtı. Çıra’nın 20 milyon Türk Lirası değerinde bir bungalov hotel tesisi yaptıracağı iddia edildi.

Selin Ciğerci’nin eski eşi Gökhan Çıra Sapanca’da bungalov evler için cüzdanının kesesini açtı. Çıra’nın 20 milyon Türk Lirası değerinde bir  bungalov hotel tesisi yaptıracağı iddia edildi. Vatan Gazetesi’nde yer alan habere göre; Selin Ciğerci ile ayrıldıktan sonra lüks hayatıyla gündem olan Gökhan Çıra eski karısıyla tekrardan barıştı. Selin Ciğerci ile ilişkilerini devam ettirme kararı alan Çıra, son zamanlarda hayata geçirmeyi planladığı hotel tesisle konuşulmaya başladı. Gökhan Çıra’nın Sapanca’da 10 bin metrekarelik arsa aldığı ve bu arsa için  8 milyon TL ödediği iddia edildi.

Çıra, satın aldığı arsanın üzerine yapmayı planadığı 20 adet bungalov evler için 12 milyon TL yatırım yapacağı konuşuluyor. Hotel tesisinin 20 milyon TL değerinde olacağı iddia ediliyor.  Mayıs ayında açılması planlanan otelin rezervasyonlarının aylar öncesinden dolduğu söyleniyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya