Genel

GYODER’in yeni ismi: Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği!

GYODER’in ismi değişti. Dikkat çeken değişikliklerin yapıldığı 21. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda GYODER’in kurumsal kimliğinde değişiklikler yapıldığı açıklandı.

Türkiye’nin gayrimenkul sektörünün çatı ve öncü kuruluşu olan Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’nin (GYODER) 21. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Dikkat çeken değişikliklerin yapıldığı 21. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda GYODER’in kurumsal kimliğinde değişiklikler yapıldı.

Kurulda, GYODER’in ismi ‘Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’ olarak değiştirildiği açıklanırken, Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda yeniden Mehmet Kalyoncu seçildi.

Yaklaşık bir yıldır kurumsal kimlik çalışmalarında yoğunlaştıklarına dikkat çeken GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu, daha yenilikçi bir kimliğe sahip GYODER oluşturmayı planladıklarını söyledi. Mehmet Kalyoncu, “Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği olan ismimizi, üyelerimizin onayı ile Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği olarak değiştirdik. Gayrimenkul sektörünün birleştirici gücü olan GYODER’in birlik oluşturma becerisini, yeni ismimizle daha güçlü ve etkin bir şekilde sürdüreceğiz” diye konuştu.

Günümüzde sivil toplum kuruluşlarının da yeniden şekillendiğine vurgu yapan Kalyoncu, şunları kaydetti:

““Ülkemizin en önemli sektörlerinden birinin çatı kuruluşu, alanının önde gelen fikir ve uygulama platformu olarak gereken dönüşümü biz gerçekleştirmeliyiz. Sektöre öncülük ederken, ilerleyişi sistematik hale getirerek, insanı merkeze alan bir anlayış oluşturmalıyız. Tüm bunlardan yola çıkarak GYODER’in köklülüğünü ve itibarını koruyan, markalaşma sürecini kolaylaştırmayı ve algısını güçlendirmeyi hedefleyen bir kurumsal kimlik çalışmasını hayata geçirdik. Böylece GYODER’in yeni kurumsal kimliği ile birlikte yeni logo ve tasarım standartları da değişti.”

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya