Emlak Haberleri

Hürriyet Emlak’ tan 1 ay ücretsiz kullanım hakkı

Coronavirüsle mücadele kapsamında birçok şirket ürün ve hizmetlerini ücretsiz veya indirimli olarak sunmaya devam ediyor.

Emlak arayanları ve ilan verenleri çatısı altında buluşturan Hürriyet Emlak, tüm dünyayı etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle evine kapanmak zorunda kalan iş ortakları platformunu 1 ay ücretsiz olarak sunuyor.

İş ortaklarını desteklemeyi sürdüreceklerini açıklayan Hürriyet Emlak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ticari İşlerden Sorumlu Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, emlak sektörü için yeni çözümler geliştirmeyi sürdürdüklerini belirtiyor.

Tandoğan, içinde bulunduğumuz bu zor dönemde Hürriyet Emlak olarak üzerilerine düşeni yerine getirmeye hazır olduklarını, bu kapsamda tüm üyelere 1 ay ücretsiz kullanım hakkı tanımladıklarını da sözlerine ekliyor. Tandoğan, Coronavirüs için önlem almaya geçtiğimiz hafta uzaktan çalışma sistemine geçerek başladıklarını; aynı zamanda kriz komitesiyle birlikte gündemi takip etmeye devam ettiklerini söylüyor.

Kariyer.net, hem HR Venue uygulamasını 1 ay boyunca ücretsiz hale getirirken hem de özel hastanelerin nisan sonuna kadar ilanları ücretsiz olarak verebileceğini paylaşmıştı. Aynı şekilde bir IoT girişimi olan Evreka da teknolojisini gerekli kurum ve kuruluşlara ücretsiz olarak sunacağını belirtti. Vodafone TV ise kullanıcılarının 30 Nisan’a kadar tüm içeriklere erişebileceğini açıkladı.

Yemeksepeti Banabi

Yemeksepeti ve Banabi’nin Corona virüsü ile mücadele kapsamında temassız teslimat işlemini ilk başlatan online sipariş uygulamaları.

Banabi ek olarak Corona virüsü için öncelikli risk grubunu oluşturan 50 yaş ve üstü kullanıcılarına özel, belli bir sipariş ücretinin altındaki tüm siparişlerde aldığı gönderim ücretini almıyor. Üstelik bu durum diğer kampanyaları da etkilemiyor.

Getir

Banabi’nin rakibi Getir ise Banabi’ninkine benzer bir uygulamayı sağlık çalışanları için sunuyor. Sağlık çalışanlarından getirme ücreti talep etmeyen Getir, sağlık çalışanlarına ekstra olarak %10 indirim de sunuyor.

Kariyer.net

İş görüşmelerinin dijital ortamlarda yapılmasını sağlayan Kariyer.net hizmeti HR Venue, 1 ay boyunca herkese ücretsiz olarak sunuluyor.

Dropbox

Bir paylaşım ağı programı olan Dropbox, sivil toplum kuruluşlarına ve gönüllü organizasyonlara Business hesabını 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunuyor.

İçerik Bulutu

Bulut tabanlı içerik üretim platformu olan İçerik Bulutu, pazarlama profesyonelleri ile birlikte hazırladığı webinarları ücretsiz sunuyor.

Keypoint Gayrimenkul

Keypoint Gayrimenkul firması, Coronavirüs salgını süresince yapılacak gayrimenkul satışı, kiralaması ve hizmet verdiği diğer tüm işlemlerde, müşterilerine hizmet bedelinde %30 indirim sunuyor.

Hangouts

Google’ın video konferans uygulaması olan Hangouts, maksimum 250 kişiye kadar yapılan konferanslarda ücret talep etmiyordu ancak Corona virüsü salgınında bir araya gelmeyi kolaylaştırmak için 100.000 kişiye kadar izleyiciyi ücretsiz bir şekilde kabul ediyor.

GoDaddy

Web hosting sitesi Godaddy ise daha önce kendisinden indirim kuponu alan herkese 1 yıllık ücretsiz domain ve e-posta hizmeti sunuyor.

Microsoft Teams

Microsoft Team ile yapılacak olan tüm web konferansları veya online etkinlikler 6 ay boyunca ücretsiz.

Evreka

Akıllı atık toplama ve şehir temizleme işlemleri için çözüm imkanları sunan Evreka, Corona virüsü salgını süresince ihtiyaç sahibi kurumlara ücretsiz dezenfeksiyon çözümü sunuyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya