Emlak Haberleri

İstanbul’da satışa çıkarılan arsaların fiyatları ne kadar?

İstanbul Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul ili, Küçükçekmece, Fatih ve Kağıthane ilçelerinde yer alan 6 arsa ile Beyoğlu’nda yer alan 1 adet daireyi taksitle satıyor…

İstanbul Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından, İstanbul ili, Küçükçekmece, Fatih ve Kağıthane ilçelerinde yer alan 6 arsa ile Beyoğlu’nda yer alan 1 adet daireyi taksitle satışa sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından satışı yapılacak arsa ile daire için ihale 18 Mayıs 2022 tarihinde saat 09:30’da gerçekleştirilecek.

Peki İstanbul’da satışa çıkarılan arsaların fiyatları ne kadar? İşte yatırımcıların merak ettiği o ilanın detayları…

İstanbul Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından satışı yapılacak arsaların büyüklükleri 128 metrekare ile 254 metrekare arasında değişiyor. Beyoğlu’nda satışa sunulacak olan daire ise 69,44 metrekare büyüklüğe sahip.

İstanbul’un 3 ilçesinde satışa sunulan arsaların fiyatları 1 milyon 408 bin TL’den başlıyor, 3 milyon 571 bin 560 TL’ye kadar yükseliyor.

Satış bedelinin tamamı peşin veya 1/4 ü peşin, kalanı en fazla iki yılda, eşit taksitlerle ve üçer aylık dilimler şeklinde ödenebiliyor. Peşin ödemelerde ise yüzde yirmi indirim fırsatı sunuluyor.

İşte İstanbul Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından verilan ilanın tüm detayları…

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya