Proje Haberleri

Kalamış Adalar projesinde kaç konut var?

Kalamış Yapı imzasıyla İstanbul Maltepe’de yükselen Kalamış Adalar, lansman öncesi fırsatlarla satışa sunuldu. Kalamış Adalar’da 1+1’lerin fiyatları 1 milyon 700 bin TL’den başlıyor…

Kalamış Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe Zümrütevler’de yükselen Kalamış Adalar projesi lansman öncesi fiyatlarla satışa sunuldu.

17 dönümlük arazide hayata geçirilien Kalamış Adalar projesinde 11 dönüm büyüklüküğünde peyzaj alanı bulunuyor.

Peki Kalamış Adalar projesindeki konutların fiyatları ne kadar? Kalamış Adalar projesinde kaç konut var? Kalamış Adalar’da hangi sosyal alanlar bulunuyor? İşte projeyle ilgili merak edilen tüm ayrıntılar…

14 bin metrekare inşaat alanına sahip Kalamış Adalar projesinde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. 3 blok halinde yükselecek projede toplam 456 konut yer alıyor.

Kalamış Adalar projesinde yer alan 1+1’ler 43 metrekare, 2+1’ler 53-78 ve 80 metrekare, 3+1’ler 98 metrekare, 4+1’ler ise 250 metrekare büyüklüğe sahip. Projedeki 4+1 dairelerin terası bulunuyor.

Projede, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, basketbol ve mini futbol sahası, seyir terası, sauna, yansıma havuzları gibi alanlar yer alıyor. 7/24 güvenlik hizmeti sağlanan projede, açık ve kapalı otopark da bulunuyor.

Kalamış Adalar projesinde konut teslimlerinin 30 ay sonra yapılması planlanıyor. Kalamış Adalar’ın çevresinde, AVM, market, hastane, eczane gibi alanlar yer alıyor. Proje, metrobüs, metro,  Marmaray  gibi toplu taşıma istasyonlarına yakın konumda yükseliyor.

Kalamış Adalar fiyat

Kalamış Adalar projesinde yer alan 1+1’ler 1 milyon 700 TL ile 2 milyon 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan 2+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 963 bin TL’den başlıyor, 3 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Proje kapsamında yüzde 35 peşin ve 120 ay şirket vadeli kredi imkanı sunulurken, kişiye özel ödeme planları da hazırlanabiliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya