Emlak Magazin

Kim Kardashian-Kanye West çiftinin ve diğer ünlülerin evleri ne kadar?

Dünyaca ünlü yıldızlar milyonluk evleri ile görenleri büyüledi! Kanye West-Kim Kardashian, Jennifer Lawrence, Kylie Jenner, Rihanna, Brad Pitt- Angelina Jolie ve daha pek çoğunun evi görenlere şok yaşatacak! İşte detaylar…

Dünyaca ünlülerin yaşadıkları yerleri hiç merak ettiniz mi? Eminiz ki hepiniz şarkıları ile hit olmuş şimdi ise kendi markasını kurmuş olan Rihanna’nın yaşadığı yeri merak etmişizdir ya da kendi kozmetik markası olan reality şov yıldızı Kylie Jenner’ın evini. Kanye West-Kim Kardashian çiftin eski evi, pek çok kişinin hayatına Açlık Oyunları film serisi ile giren yeteneği Oscar ile tescillenmiş güzel oyuncu Jennifer Lawrence’ın evi, Olaylı boşanma sürecinden önce Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin yaşadığı ev, ünlü mankenler Bella ve Gigi Hadid kardeşlerin evi, Justin Bieber ve eşi Hailey Baldwin’in evi ve sesi ile herkesi büyülemeyi başaran İngiliz şarkıcı Adele’in evi hakkında merak ettiğiniz her şey…

Rihanna ve kendine özel sarayı!

Rihanna’nın evi pek çok ünlü gibi, Los Angeles’da fakat bulunduğu semte öyle herkes adımını atamıyor çünkü evi Hollywood Hills’de. Hollywood Hills Kaliforniya’nın herkese açık olmayan ve aşırı zengin semtlerinden birisidir.

Rihanna’nın Hollywood Hills’de konumlanan sarayları andıran evi tam tamına 6.8 milyon dolar değerindedir. Rihanna ağızları açık bırakan bu parayı ise boşa harcamamış gibi görünüyor. Şimdilerde ASAP Rocky ile çocuk sahibi olmak üzere olan Rihanna’nın evinde tam 6 yatak odası ve 8 banyosu bulunuyor. Dekorasyonunda ise her bir parça özenle düşünülmüş bu ev paparazilerden nefret eden Rihanna’nın kendine özel cenneti gibi…

Kylie Jenner’ın 12 Milyonluk Malikanesi

Kylie Jenner tüm ailesi ile birlikte Hidden Hills’de yaşıyor. Annesi Kris, ablaları Khloe ve Kim Kardashian’da bu semtte yaşıyor ve hepsinin evi birbirine oldukça yakın masallarda gibi sıra sıra dizilmiş şatolarda yaşıyorlar.

İkinci çocuğunu dünyaya getiren Kylie Jenner’ın evinde spa odasından, sinema salonuna kadar her şey var! Tam 11 banyosu bulunan bu malikanede 8 yatak odası bulunuyor. 12 milyon değerinde olan bu saray gibi evde ise Kylie Jenner, Travis Scott, küçük sevecen kızı Stormi ve adını henüz bilmediğimiz ama ilk olarak Wolf ismi konan çocuğu ile birlikte yaşıyor!

Peki, Kim Kardashian-Kanye West çiftinin ve diğer ünlülerin evleri ne kadar?

Kanye West-Kim Kardahian’nın 20 milyon dolarlık evi!

Dünyaca ünlü rapçi Kanye West ve reality şov yıldızı Kim Kardahian’ın ayrılmadan önce birlikte yaşadıkları evin fiyatı ise akıllara sığmıyor, tam tamına 20 milyon dolar yani Türk Lirası ile 296 milyon liradan bile fazla. Kimilerinin hayalini bile kuramayacağı bir parayla alınmış bu evde iki ayrı havuz, üzüm bağları, eğlence için özel ayrılmış bir alandan oluşan bu ev Kylie’nin evi ile aynı yerde yani Hidden Hills’de!

Alaycı Kuş Jennifer Lawrence’ın 6.4 milyon dolarlık evi!

Açlık Oyunları’nın Alaycı Kuş’u Jennifer Lawrence’ın evinde kimler kimler oturmuş öyle! Güzel oyuncu Jennifer Lawrence’ın 6.4 milyon dolara kıyıp aldığı evde bir zamanlar ünlü sunucu Ellen DeGeneres ve ünlü şarkıcı Jessica Simpson yaşamış ve Jennifer sürekli bunu duymaktan artık çok sıkılmış. 5 banyosu ve 5 yatak odası bulunan bu güzeller güzeli ev ise yine Kaliforniya’da yer alıyor ama bu kez Beverly Hills’de!

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in bir zamanlar aşk yuvası olan 55 milyon dolarlık evi!

Brad Pitt ve Angelina’nın ayrılmadan önce 6 çocukları ile beraber yaşadıkları eve tam tamına 55 milyon dolar vermiş. İngiltere sarayına rakip olacak kadar büyük olan  bu evde toplamda 25 oda bulunuyor. Kendine özel plajı ve liman kıyısı olan bu evin yakınlarında bir de milyonluk bi yat bulunuyor! İki yetenekli oyuncunun serveti bu ev için yeter de artar bile! Bu sarayımsı malikane ise Long Island’da yer alıyor.

Hadid Kardeşlerin büyüdükleri ev 19.45 milyon değerinde!

Bella ve Gigi Hadid’in büyüdükleri ev Malibu’da konumlanıyor. Hadid kardeşlerin çocukluklarını geçirdikleri bu evde 6 yatak odası, 9 banyo, sauna, oyun odaları ve bir de kayıt odası bulunuyor. Kızların annesi ve Reality şovlardan tanıdığımız Yolanda Hadid, bu evi 2015 yılında tam tamına 19.45 milyon dolara sattı!

Hailey Baldwin ve Justin Bieber’ın 25.8 milyon dolarlık devasa Malikanesi!

Bir zamanlar hayranı olduğu adam ile evlenen Hailey Bieber ve Justin Bieber çiftinin yaşadıkları evde yok yok! Kaliforniya Beverly Hills’de konumlanan bu evde 10 banyo, kütüphane, 7 yatak odası, jimnastik salonu, kapalı ve açık ayrı iki havuz, kocaman bir jakuzi ve sinema salonu bulunuyor! Bu masalsı evde yaşayan genç çiftin komşuları ise birbirinden yetenekli iki ayrı oyuncu! Bu isimler kim mi? Sylvester Stallone ve Eddie Murphy!

Harikalar diyarından fırlamış gibi görünen bu evin fiyatı ise tam 25.8 milyon dolar!..

Adele’in 9.5 milyon dolarlık evi!

Sesi ile milyonları kendine hayran bırakan Adele’in milyonluk evi de Beverly Hills’de yer alıyor. Adele’in komşuları ise birbirinden ünlü isimler! Adele, Cameron Diaz, Jennifer Lawrence ve Ashton Kutcher gibi daha bir çok isimle komşu. 9.5 milyon dolar değerinde olan bu evin sınırları içerisinde ise; 6 banyosu, büyük bir havuzu, açık hava spor alanı, 4 yatak odası ve ağaçevi bulunuyor.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya