Emlak Haberleri

KİPTAŞ Çınar Evler için ön başvuru için son 3 gün!

Depreme dayanıklı, modern ve ulaşılabilir bir sosyal konut projesi olarak hayata geçirilen ve toplamda 143 konutun yer aldığı KİPTAŞ Çınar Evler projesinin temeli 28 Aralık’ta atılmıştı.

KİPTAŞ’ın İstanbul dışında hayata geçirdiği ilk proje olma özelliğine sahip olan KİPTAŞ Çınar Evler’de 2+1 ve 3+1 konut tipleri bulunuyor.

103 adet 2+1, 40 adet 3+1 konuta yer verilen projede dairelerin büyüklükleri 93 metrekare ve 124 metrekare olarak belirlendi.

 

Konutların 274 bin 50 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede ön başvuru süreci 18 ocak’ta sona erecek.

4 blok halinde hayata geçirilen projede, 5 dükkan yer alıyor. Projeye başvuru için 500 TL ön müracaat bedeli talep ediliyor.

KİPTAŞ Çınar Evler

Başvuru şartları neler?

Başvuru sahibinin TC vatandaşı ve reşit olması, kendisi veya eşine ait evinin olmaması, daha önce Kiptaş’tan konut satın almamış olması gerekiyor.

Ebeveynleri ile yaşayan 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler üzerine evi olmaması durumunda projeye başvurabillir.

Ön başvuru bedelini banka havalesi/eft ile yapan, kura sonucunda hak sahibi olamayanlar ve yedek üyelere başvuru bedeli kura çekilişinden itibaren 5 iş günü içerisinde aynen ve faizsiz olarak iade edilecektir.

Ön başvuru bedelini kredi kartı ile ödeyen ve kura sonucunda hak sahibi olamayanlar ile yedek üyelere ise en geç 09.02.2021 tarihinde aynen ve faizsiz olarak iade edilecektir.

Ön başvuru ödemesi havale/eft ile yapılmışsa paranın ödendiği İBAN numarasına, ödeme kredi kartıyla yapılmışsa tahsil edildiği kredi kartına iade edilecektir.

Örnek ödeme planı

KİPTAŞ Çınar Evler

KİPTAŞ vade farksız ödeme planı 

KİPTAŞ Çınar Evler

Proje kapsamında 27 bin 405 TL peşinat ve 120 ay sabit taksit fırsatı sunuluyor.

Başvurular nasıl yapılacak?

Ön müracaat bedeli Garanti Bankası’nın tüm şubelerinden (masrafsız) KİPTAŞ hesabına yatırılacak. Ardından, KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü’ne ön kayıt müracaatı yapılacak. Proje için ayrıca internet üzerinden de başvuru yapılabilecek.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya