Emlak Haberleri

KİPTAŞ Silivri 4. Etap kura tarihleri belli oldu!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde yer alan konutların kura tarihleri belli oldu.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 21 Haziran’da sona erdi. Türkiye’deki asgari ücret sınırı dikkate alınarak hayata geçirilen KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için kura tarihleri de belli oldu.

Başvuru döneminin 1 Haziran 2020 tarihinde başladığı KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinin kura çekimleri 26 Haziran, 27 Haziran ve 28 Haziran 2020 tarihinde saat 10:00’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde yer alan konutlara en asgari seviyede gelire sahip olan vatandaşlar da sahip olabilecek.

Yeni nesil belediyeciliğin örnek projeleri arasında gösterilen KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi 7 katlı 32 blok olarak inşa ediliyor.

120 ay vade sağlanan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi dar ve orta gelirli ailelerin yüzünü güldürüyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde 474 adet 2 oda 1 salon açık mutfak, 702 adet 2 oda 1 salon kapalı mutfak, 220 adet 3 oda 1 salon kapalı mutfak konuta yer veriliyor.

Sabit taksit imkanı sunulan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinin temeli geçtiğimiz günlerde atıldı.

Modern mimari ve çevre standardıyla inşa edilecek olan projede konut fiyatları 228 bin TL’den başlıyor. Projede şehit aileleri ve sağlık çalışanları için de belirli oranda konut ayrıldı.

46 bin TL peşinat ve aylık 2 bin 200 TL taksitle ev sahibi olunabilen KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinin ödeme planı şu şekilde;

KİPTAŞ Silivri 4. Etap nerede?

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya