Emlak Haberleri

KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler’e yoğun ilgi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Meydan Evler projesine 39 bin 57 başvuru geldi, bu da konut sayısının 262 kat fazlasına denk geliyor…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, Tuzla’da hayata geçirdiği yeni projesi Meydan Evler projesinin kura çekilişi dün gerçekleştirildi.

Toplam 149 adet konutun yer aldığı KİPTAŞ Meydan Evler projesine 39 bin 57 başvuru geldi, bu da konut sayısının 262 kat fazlasına denk geliyor.

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt twitter sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “İki haftalık talep sürecinde 40 bin 402 başvuru aldı. Eksik bilgiler nedeniyle kuraya katılamayan başvurular oldu, noter tarafından onaylanan başvuru sayısı 30.057. Projemize yoğun ilgi gösteren herkese teşekkür ediyor, hak sahiplerimize evlerinde sağlıklı bir yaşam diliyoruz.” dedi.

istanbul’luların yüzünü güldüren KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesinde 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

Proje kapsamında yer alan 23 konut 2 oda 1 salon açık mutfak, 94 metrekare alana sahip 73 konut 2 oda 1 salon kapalı mutfak olarak tasarlandı. Proje kapsamındaki 53 adet 3 oda 1 salon konut ise 105 metrekare olarak tasarlandı.

149 adet ve 9 adet ticari birime yer verilen KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesinde otopark alanları, dükkanlar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlar mevcut.

En düşük konut bedelinin 264 bin TL olarak belirlendiği KİPTAŞ Tuzla Meydan Evler projesinde taksit bedelleri 2 bin 800 TL’den başlıyor.

Dar gelirli ailelerin konut sahibi olacağı Meydan Evler projesinden 20 peşinat ödeyerek, 24 ay vade farksız, yüzde 15 peşinat ve yüzde 15 ara ödeme ile 23 ay vade farksız olarak daire alınabiliyor.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya