Ekonomi

Kuveyt Türk konutta kar oranını yüzde 0,89’a düşürdü!

Kuveyt Türk, koşulsuz şartsız 120 aya kadar vade seçeneklerinde konut finansmanı kâr oranını yüzde 0,94’e düşürdü. Banka, konut alacaklara yeni bir fırsat sağladı.

Kuveyt Türk, koşulsuz şartsız 120 aya kadar vade seçeneklerinde konut finansmanı kâr oranını yüzde 0,94’e düşürdü. Banka, belirli ürünleri tercih eden müşterilerine ise yüzde 0,89’a kadar düşüren kâr oranlarından yararlanma fırsatı sunuyor.

Konut finansmanı 0,94

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşları arasında yer alan Kuveyt Türk konut, araç ve hac finansman oranlarını değiştirdi. Kuveyt Türk tarafından konu hakkında yapılan açıklamada, herhangi bir üst veya alt sınır şartı bulunmaksızın tüm vade seçeneklerinde konut finansmanı kâr oranı yüzde 0,94’e indirdi.

Konut sektörüne katkı

Belirli ürünleri seçen Kuveyt Türk müşterileri ise yüzde 0,89’a kadar düşürülen kâr oranlarından finansman kullanıp ev sahibi olabilecek. Konut finansmanında 120 aya kadar vade seçenekleri sağlayan Kuveyt Türk, bu sayede ev sahibi olmak isteyen vatandaşların bütçelerine ve konut sektörüne katkı sunuyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya