Proje Haberleri

Mart ayında satışa çıkacak projeler!

2022 yılının Mart ayında satışa çıkarılacak olan yeni  konut projeleri lansman dönemine özel kampanyalarla alıcılarını bekliyor. İşte bu ay satışa çıkacak yeni konut projeleri…

2022 yılının Mart ayında satışa çıkarılacak olan yeni konut projeleri lansman dönemine özel kampanyalarla alıcılarını bekliyor. İşte konutta bahar

1. Emlak Konut GYO Batıyakası

Emlak Konut GYO güvencesi ve Yıldızlar İnşaat çizgisiyle Kartal’da inşa edilen Batı Yakası projesi bu ay satışa çıkarılacak olan projeler arasında yer alıyor.  656 adet bağımsız bölüme yer verilen projede 611 adet konut ve 45 adet ticari ünite bulunuyor. Arsa alanı 38 bin 334 metrekare olarak belirlenen Batıyakası projesindeki konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.  Emlak Konut GYO Batıyakası projesinin D-100 karayoluna kuş uçuşu mesafesi 1,1 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı proje sahasına kuş uçuşu mesafesi 14 kilometre, E-80 karayoluna mesafesi  kuş uçuşu 20 kilometre olarak belirlendi.

2. Kayaşehir Avrasya Konutları

Başakşehir’de Olimpa Park Plus, 3. İstanbul, Olima Park Rezidans, Başakşehir Avrasya Konutları, Fuzulkent Bizimevler, Evila, Kent Neriva, Başak City, Vadiyaka ve Air Başakşehir olmak üzere 10 projeyi hayata geçiren Fuzul Yapı Başakşehir’deki 11. projesi için düğmeye bastı. Kayaşehir Avrasya Konutları adıyla yükselecek olan proje için ön talep süreci başlamıştı. Merakla beklenen projenin bu ay içerisinde satışa çıkması planlanıyor.

3. Benesta Acıbadem

Benesta imzalı Benesta Acıbadem projesi geçtiğimiz günlerde ön satışa çıkmıştı. Merakla beklenen proje İstanbul Anadolu Yakası Acıbadem’de yer alıyor. 550 adet konutun yer aldığı Benesta Acıbadem projesinde satışların bu ay içerisinde başlaması planlanıyor. Benesta Acıbadem projesinde 2+1 3+1 4+1 5+1 ve 6+1’e kadar; simpleks, çatı dubleks, bahçe dubleks, ve teras bahçeli evleri yer alıyor. Ön satış sürecinin devam ettiği projede  park ve sosyal kulüp öne çıkarken, özel tasarım resepsiyon alanları, otopark lobileri de yer alıyor.

4. Fuzul Beşiktaş

Toplam 3 bin 357 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek Fuzul Beşiktaş projesinin Mart ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Fuzul Beşiktaş projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Beşiktaş’ta hayata geçirilecek. Ön talep sürecinin devam ettiği proje için inşaat çalışmaları başladı. Söz konusu proje Acıbadem Fulya Hastanesi, Ata Koleji, Dora Hospital Hastanesi, Zincirlikuyu Metrobüs Durağı, İstanbul Cerrahi Hastanesi’ne yakın konumda yer alıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya