Emlak Haberleri

Redwoork ile gayrimenkul satışları da artacak!

Gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdışında geniş pazarlara ulaştıracak franchise gayrimenkul sistemi Redwoork, yüzlerde danışmanıyla hizmet sunmaya başladı. On binlerce kişiye istihdam sağlayacak olan Redwoork ile gayrimenkul satışları da artacak…

Tam zamanlı veya esnek çalışmak isteyen gayrimenkul danışmanları için iş ve ofis imkanı sunuluyor. Gayrimenkul danışmanları Avrupa standartlarında hazırlanmış ofislerdeki imkanlardan yararlanabiliyor, müşterileriyle görüşmelerini ofiste yapabiliyor.

Emlak sektöründe yeni bir devri başlatacak olan sistem, gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdışında geniş bir pazara ulaştırmayı amaçlıyor ve sektörün büyümesine katkıda bulunmayı hedefliyor. İsteyen herkese gayrimenkul danışmanı olma fırsatı tanınıyor.

Gayrimenkul sektörünü yurtiçi ve yurtdışında geniş pazarlara ulaştıracak franchise gayrimenkul sistemi Redwoork, yüzlerde danışmanıyla hizmet sunmaya başladı. İstanbul ve Bursa ilk sırada olmak üzee pek çok kentte kendi ofisleriyle hizmette bulunmaya başlayan şirket, gayrimenkul sektörünü büyütecek bir girişim olarak dikkat çekiyor. Kendi ofislerine ek olarak pek çok şehirde franchise modeliyle büyüyen şirket, esnek çalışmalar için de uygun.

İşte emlak sektöründe yeni dönemi başlatacak Redwoork hakkında tüm merak edilenler…

Redwoork ile gayrimenkul danışmanları Avrupa standartlarında hazırlanmış ofislerdeki imkanlardan yararlanabilyor ve müşterileriyle ofiste görüşmelerini yapabiliyor. Danışman sayısının bu sene içinde bini aşması öngörülüyor.

GAYRİMENKUL SATIŞLARININ ARTMASINA KATKIDA BULUNACAK

Redwoork Türkiye Marka Direktörü Çağatay Üçsu, konuyla ilgili açıklamasında “Redwoork ile gayrimenkul sektörüne yeni bir model getiriyoruz. Ülkenin yedi bölgesinde, Avrupa ülkelerinde ve Körfez ülkelerinde açacağımız ofislerimizde yüzlerce gayrimenkul danışmanı istihdam edeceğiz” ifadelerini kullandı ve gayrimenkul sektörüne yeni bir model getirdiklerinin altını çizdi.

“Ülkenin yedi bölgesinde, Avrupa ve körfez ülkelerinde açacağımız ofislerimizde yüzlerce gayrimenkul danışmanı için kazanç kapısı sağlayacağız. Türkiye genelinde ofislerimiz hem danışmanlarımızın kullanımına hem de yatırımcılara hizmet vermeye başladı” diye konuşan Üçsu, kendi ofislerinde ve franchise ofislerle istikrarlı bir büyüme hedeflediklerini belirtti.

KÖRFEZ ÜLKELERİ VE AVRUPA’DA DA OFİS AÇILACAK
Yurtdışında yaşayan Türklerin en fazla yatırımı gayrimenkule gerçekleştirdiğinin altını çizen üçsu, “ABD, Hollanda, Almanya ve İngiltere başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde ofis açmayı planlıyoruz. Bu sayede doğru zamanda doğru yatırım ile buluşturmuş olacağız” diye konuştu ve yurt dışındaki yerli ve yabancı yatırımcılara da aracı olacaklarını dile getirdi.

“Redwoork olarak tecrübeli danışmanlarımız ve yenilikçi vizyonumuz ile gayrimenkul sektöründeki satış oranın artmasında ciddi katkıda bulunacağız” açıklamasında bulunan Üçsu, yatırımlarına yenilerini ekleyerek devam edeceklerine, gelecek sene turizm ve konaklama alanlarında hizmet verecek yeni yatırımlar planladıklarına vurgu yaptı.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya