Emlak Magazin

Serdar Ortaç: 30 milyon TL’lik evimi çalışanlarıma bırakacağım!

Serdar Ortaç geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınında yaşadığı maddi zorlukları anlattı. 120 bin lira kira ödediğiyle gündeme gelen Ortaç, şimdi de 30 milyon liralık evini çalışanlarına bırakacağını açıkladı.

Serdar Ortaç geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayın yaptı. Yaşadığı maddi zorlukları anlatan Ortaç, gündeme bomba gibi düşecek yeni açıklamalarda bulundu. Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; İstinye’deki 30 milyonluk evini çalışanlarına bırakacağını açıklayan ünlü şarkıcı “30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimin yok. Eskiden Büyükada’yı alacak kadar servetim vardı” dedi.

Ortaç, şu açıklamalarda bulundu;

‘Büyükada’yı alacak servetim vardı’

“30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimin yok. Eskiden Büyükada’yı alacak kadar servetim vardı. Bir yerlere koyamayacak kadar, hayal edemezsin.Ne işe yarar o para? Güzel eserler bırakıp, güzel hayat yaşayıp ölmek lazım. ”

“Sıkıntı çekince her şeyin farkına varıyorsun. Kredimi dün taksitlendirdim. İhtiyacım olmasa o taksitlendirmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu bilemeyecektim.”

‘Aylık 400-500 bin giderim var’

“Yine kazanacağım. Bu sefer neyi yapmamam gerektiğini bileceğim. 5 milyon kredi almıştım her ay 118 bin ödüyorum. Onunla bitmiyor ki… Aylık 400-500 bin giderim var. ”

‘Nafakayı ödeyemedim’

“Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Belli bir limite gelince bitiyor. Ömür boyu değil. 2020’nin sonunda biter herhalde. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi.Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var… Onları bitirmem lazım. ”

’30 milyonluk ev çalışanlarıma…’

“Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara… İstinye’nin tepesinde evim var. 30 milyon TL… Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar.” dedi.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya