Emlak Magazin

Serdar Ortaç: Mecidiyeköy’de 15 katlı plaza almıştım!

Ünlü müzisyen Serdar Ortaç, beş yıllık eşi Chloe Loughnan’dan boşanma nedenini ve kumar oynayıp oynamadığını anlattı…

Ünlü müzisyen Serdar Ortaç, Günaydın’dan Tuba Kalçık’a konuştu. Geçtiğimiz aylarda beş yıllık eşi Chloe Loughnan’dan boşanan Ortaç, röportajında evliliğinin neden bittiğini de anlattı.

Beş yıllık eşiniz Chloe Loughnan’dan geçtiğimiz aylarda boşandınız. Evlendiğiniz için pişman mısınız?
Asla. Ben onu çok sevdim. Evlendiğime pişman değilim. Birlikte yaşlanmak istiyordum. Evliliğim bittiği için çok üzgünüm çünkü beraber ölmek isterdim. 45 yaşında evlenmezdim bu kadar çok sevmeseydim.

Şu anda kumar oynuyor musunuz?
Oynamıyorum çünkü ona ayıracak param yok. Eskiden çok kazanıyordum, oynuyordum. Benim hayattaki en büyük pişmanlığım kumardır. Yaptığım en kötü şey kumar oynamak. Kendimi şöyle avutuyorum; uyuşturucum, içkim yok sadece kumarım var diye ama bu da çok kötü bir alışkanlık. Kimse bulaşmasın. Cebimde fazla para olunca oynuyorum ne yazık ki.

Kumarı bıraktığınız dönemler oldu mu?
10 sene hiç kumar oynamadım. Tövbe ettim. Kumar oynamadığım için biriktirdiğim parayla o kadar çok gayrimenkul aldım ki… Mecidiyeköy’de 15 katlı plaza bile almıştım düşün. Sonra bazılarını sattım. Aylık giderim çok yüksek. 11 kişi çalışıyor yanımda. Yeterince konser yapmayınca da giderlerimi karşılamak için zaman zaman satmak zorunda kalıyorum.

AYRILMA SEBEBİMİZ KUMAR DEĞİL, İNATLAŞMA

Chloe Loughnan ile kumar yüzünden mi boşandınız?
Böyle haberler çıktı basında… Hayır, kumar yüzünden ayrılmadık. Eşim kumar oynamamı istemezdi, kızardı bana kumar konusunda. Zaten onunla birlikteyken casinoya bile inmezdim. Ayrılma sebebimiz kumar değil. Bizim boşanmamız inat üzerine oldu. İki keçinin inatlaşması diyebiliriz. Bir anda “Yürütemiyoruz” dedik ve ayrıldık.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya