Emlak Haberleri

Sur Yapı ön talep topluyor!

İstanbul’da yeni konut projeleri için harekete geçen Sur Yapı Sancaktepe ve Ümraniye için ön talep toplamaya başladı. Projelerde satış sürecinin de Haziran başında olması bekleniyor. 

Konut projelerinde başarılı işlere imza atan Sur Yapı İstanbul Anadolu Yakası’nda iki projesi için düğmeye bastı. Sancaktepe ve Ümraniye’de yeni konut projeleri için ön talep toplayan Sur Yapı Haziran başında da yeni projelerini satışa sunacak.

Sancaktepe’de hayata geçen proje için detaylar henüz belli olmadı. Proje dahilinde ön talep dönemine özel olarak, daireyi öncelikli seçme, ayrıcalıklı fiyat ve ödeme planı avantajından faydalanma fırsatı sunuluyor. Proje içerisinde 2+1 dairelerin fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor.

Detayların önümüzdeki günlerde belli olacak proje kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor.

Ümraniye projesi için ön talep süreci başladı

Ümraniye’de hayata geçecek proje içerisinde 191 konut yer alıyor. 8 blok şeklinde, az katlı yatay mimariyle inşa edilecek proje Exen İstanbul’un hemen karşısında yükseliyor.  Sur Yapı Ümraniye içerisinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 bahçeli dubleks konut tipleri yer alıyor.

Sur Yapı Ümraniye projesindeki 2+1 konutlar 143 metrekare, 3+1 konutlar 202 metrekare, 4+1 konutlar 260 metrekare, 5+1 dubleks konutlar ise 363 metrekare olarak tasarlandı. Projenin Haziran 2024’de ev sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Sur Yapı Ümraniye projesi Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantısına yakın konumda yükseliyor.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya