Emlak Magazin

Taner Ölmez, Bağdat Caddesi’nden 3 milyon TL’ye ev aldı

Reyting rekorları kıran ‘Mucize Doktor’ dizisinin yıldızı Taner Ölmez, Bağdat Caddesi’nden lüks bir daire satın aldı.

FOX ekranlarında yayınlanan ‘Mucize Doktor’ dizisindeki otizmli doktor ‘Ali Vefa’ rolüyle yıldızı parlayan oyuncu Taner Ölmez, Kadıköy’de ‘ev’lendi. Uzun süredir birlikte olduğu meslektaşı Ece Çeşmioğlu’yla evllik kararı alan 33 yaşındaki oyuncu, önümüzdeki günlerde sevgilisini ailesinden isteyecek. Taner Ölmez’in, düğün öncesi kazancını gayrimenkule yatırdığı konuşuluyor.

HAFTALIK 30 BİN TL!

Akşam Gazetesi’nin haberine göre; diziden haftalık 30 bin TL kazanan ünlü oyuncu, Bağdat Caddesi’nden 3 milyon TL’ye ev satın aldı. Kız arkadaşıyla evlendikten sonra yaşamını buradaki lüks dairesinde sürdürecek olan oyuncu, evin dekorasyonunu da Ceşmioğlu’nun zevkine göre döşeyecek. Taner Ölmez, ‘Mucize Doktor’ dizisinde sergilediği başarılı performans ile son dönemde adından en çok söz ettiren oyuncular arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Episodeyerli dergisine kapak olan Ölmez, “Canlandırmayı çok istediğiniz gerçek bir karakter var mı?” sorusuna, “Marlon Brando’yu oynamak isterdim. Şimdiye kadar yaşamış en karizmatik aktör. İnanılmaz kariyeri, sıra dışı hayatıyla, hayranlık ve saygı duyduğum biri” yanıtını vermişti.

Akşam

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya