Emlak Haberleri

The Future Of Luxury 5-6 Mayıs tarihinde yapılacak!

Lüks gayrimenkul ve lüks yaşam tarzının geleceğinin masaya yatırılacağı, ‘The Future Of Luxury 5-6 Mayıs tarihinde yapılacak.

Bodrum uluslararası düzeyde ses getirecek olan önemli bir etkinliğe hazırlanıyor. Lüks gayrimenkul ve lüks yaşam tarzının geleceğinin masaya yatırılacağı, ‘The Future Of Luxury 2021’ konferansına Türkiye’den ve Dünya’dan seçkin bir davetli topluluğu ve ünlü isimler katılım sağlayacak. B2B görüşmelerinin olacağı zirvede inşaat firmaları, lüks konut projelerini yerli ve yabancı müşterilere pazarlama imkanına sahip olacak.

5-6 Mayıs 2021 tarihinde Bodrum Mandarin Oriental Otel’de düzenlenecek etkinlikte, Lüks yaşamın geleceği ve lüks gayrimenkullerin yeni yaşam tarzına uyumu masaya yatırılacak. Zirve’de Lüks gayrimenkul sektöründe üretim yapan inşaat firmaları, lüks tüketiciler, ünlü market oyuncuları, tedarikçiler, zarif alıcılar, kalifiye acenteler ve brokarlar bulunacak. Rusya’dan Dubai’den ve AB ülkelerinden çok sayıda seçkin misafir gurubu etkinliği izleyecek.

Birbirinden ilginç ve yaratıcı konularıyla lüks yaşamın geleceğini şekillendirecek The Future Of Luxury 2021 katılımcılarına benzersiz bir ağ kurma şansı verecek.

Ekonomistlerin ve lüks gayrimenkulün duayen isimlerinin konuşmacı olarak bulunacağı konferansta, lüks yaşam projelerinin sırları masaya yatırılacak. Ultra lüks yaşam tarzına sahip net yüksek değere sahip alıcılar ve yatırımcılarla tanışma imkanının olacağı bu prestijli zirve’de kurulacak yeni ortaklıklar sayesinde markalı konut projeleri hedef kitleye doğrudan tanıtılmış olacak.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya