Emlak Haberleri

TOKİ ev sahibi yapma fırsatı sunuyor!

TOKİ, dar ve orta gelirli aileleri uygun fiyatlar, düşük taksit ve peşinat oranlarıyla ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİ, 3 ildeki 688 yeni konutluk projeleri için düğmeye bastı…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Türkiye genelinde yeni konut çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

TOKİ, dar ve orta gelirli aileleri uygun fiyatlar, düşük taksit ve peşinat oranlarıyla ev sahibi yapıyor.

2023’e kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen TOKİ, 3 şehirdeki yeni projeleri için düğmeye bastı ve ihale tarihlerini açıkladı. TOKİ’nin resmi internet sitesinde yer verilen ilanlara göre, 3 ilde 688 yeni konut inşa edilecek.

Peki TOKİ’nin yeni projeleri hangi illerde hayata geçirilecek? Hangi ile kaç yeni konut yapılacak? İşte TOKİ’nin yeni projeleri…

TOKİ, 3 ilde 688 yeni konut inşa edecek. Bilecik, Afyonkarahisar ve Manisa illerinde hayata geçirilecek projelerin ihale detayları belli oldu.

BİLECİK’E 340 YENİ KONUT

TOKİ Bilecik Bozuyük projesi için düğmeye bastı. Bilecik projesi kapsamında 340 adet konut inşa edilecek.

TOKİ Bilecik Bozuyük projesinin ihalesi 10 Mayıs tarihinde saat 11:30’da yapılacak. Proje kapsamında altyapı ve çevre düzenlemesi işi de gerçekleştirilecek.

MANİSA KÖPRÜBAŞI’NA 78 KONUT MÜJDESİ

TOKİ Manisa projesinin ihalesi 24 Mayıs 2022 tarihinde saat 14:30’da gerçekleştirilecek. TOKİ Manisa Köprübaşı projesi, Merkez Mahallesi’nde hayata geçirilecek.

Proje kapsamında 78 konut inşa edilecek. Aynı zamanda altyapı ve çevre düzenlemesi işi de yapılacak.

TOKİ AFYON SİNANPAŞA’DA 270 KONUT İNŞA EDECEK

TOKİ Afyon projeleri için düğmeye bastı. TOKİ, Afyon ili, Sinanpaşa ilçesinde 2 yeni proje hayata geçirilecek.

Afyon ili Sinanpaşa ilçesi Güney Beldesi Yukarı Mahallesi’nde 106 yeni konut, Ali Çetinkaya Mahallesi’nde ise 164 yeni konut inşa edilecek.

TOKİ Afyon Güney Beldesi Yukarı Mahallesi projesinin ihalesi 12 Mayıs 2022 tarihinde saat 11:30’da, Ali Çetinkaya Mahallesi projesinin ihalesi ise 13 Mayıs 2022 saat 14:30’da yapılacak.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya