Toki Haberleri

TOKİ İstanbul projesinin ihalesi ne zaman yapılacak?

2023’e kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etme hedefi olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın İstanbul projeleri için düğmeye basıldı. TOKİ’nin İstanbul projelerinde tarih belli oldu. İşte ayrıntılar…

2023’e kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etme hedefi olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın İstanbul projeleri için düğmeye basıldı. İstanbul’da hayata geçirilecek yeni projelerin tarihleri belli oldu.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, TOKİ İstanbul projelerinde harekete geçti. TOKİ İstanbul projesinin detayları açıklandı.

Peki TOKİ’nin merakla beklenen İstanbul projesi nerede hayata geçirilecek? TOKİ İstanbul projesinin ihalesi ne zaman yapılacak? 

TOKİ yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. TOKİ’nin merakla beklenen İstanbul projesi Ataşehir ilçesinde hayata geçirilecek.

TOKİ İSTANBUL ATAŞEHİR’E 2 YENİ PROJE

TOKİ İstanbul Ataşehir’deki 2 yeni projesi için düğmeye bastı. TOKİ’nin Ataşehir projesi İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı’nda inşa edilecek.

TOKİ İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 2 Etap 718 Konut ve 70 adet Dükkan işi ihalesi 18 Temmuz tarihinde yapılacak.

TOKİ İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Şerifali Çiftliği GÖB Alanı 3. Etap 211 Konut ve 23 adet Dükkan işi ihalesi ise 20 Temmuz 2022’de gerçekleştirilecek.

TOKİ’nin resmi internet sitesinde aktarılan bilgilere göre, söz konusu projeler açık ihale usulüyle yapılacak ve teklifler yalnızca elektronik ortamda EKAP üzerinden verilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya