Toki Haberleri

TOKİ Projeleri hangi illerde?

2023 yılına kadar toplamda 1 milyon 200 bin yeni konut inşa edecek olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı merakla beklenen açık artırmasını bugün gerçekleştirecek. İşte detaylar…

Dar gelirli aileleri düşük taksitler ve düşük peşinatlarlar ev sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen açık artırmasını bugün ve yarın gerçekleştirecek.

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirecek olan TOKİ toplamda 39 kentteki 105 adet konut ve 18 kentteki 189 iş yerini satışa sunacak.

Peki TOKİ açık artırmayla satışa çıkarılacak konutlar hangi illerde? İşte merak edilen sorunun yanıtı… 

TOKİ’nin merakla beklenen açık artırması bugün ve yarın saat 10:30’da yapılacak.   3 oda 1 salon daireler 1.400 lira taksit ve yüzde 50 peşinat imkanıyla satışa çıkarıldığı açık artırmalar  Ankara  Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

TOKİ’nin merakla beklenen açık artırmasıyla satışa çıkarılan konutlara 15 bin ve 20 bin TL nakit parası olanlar sahip olma fırsatını yakalıyor.

TOKİ PROJELERİ HANGİ İLLERDE?

Satışa çıkarılan evler şu şehirlerde: Ankara, Kayseri, Çanakkale, Sivas, Afyonkarahisar, Kastamonu, Batman, Çorum, Adana, Kars, Bilecik, Balıkesir, Bitlis, Bolu, Niğde, Kahramanmaraş, Bursa, Sakarya, Kırıkkale, Kırşehir, Denizli, Tekirdağ, Isparta, Diyarbakır, Konya, İzmir, Kocaeli, Edirne, Eskişehir, Karabük, Mersin, Şanlıurfa, Kütahya, İstanbul, Osmaniye, Samsun, Van, Uşak ve Yozgat.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya