Toki Haberleri

TOKİ’den yeni konut projeleri!

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul projesi için düğmeye bastı. İşte TOKİ’nin İstanbul projesi ile ilgili merak edilen detaylar…

Yeni konut yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul projesi için start verdi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, TOKİ’nin yeni projesi İstanbul’da hayata geçirilecek.

Peki TOKİ İstanbul projesi İstanbul’un hangi ilçesinde hayata geçirilecek? TOKİ İstanbul projesinin ihalesi ne zaman yapılacak? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

TOKİ’nin merakla beklenen İstanbul projesi, Şile ilçesinde hayata geçirilecek. Ağva Mahallesi’nde inşa edilecek olan projenin ihale tarihi de açıklandı.

İstanbulluların yüzünü güldüren TOKİ İstanbul Şile projesinin ihalesi 18 Mayıs 2022 tarihinde saat 14:00’te gerçekleştirilecek.

Şile TOKİ 2022 projesi göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya