Toki Haberleri

TOKİ’nin gerçekleştireceği açık artırmanın detayları…

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen açık artırmasını bugün gerçekleştiriyor. İşte detaylar…

Dar gelirli aileleri hız kesmeden ev sahibi yapmaya devam eden Çevre, Şehircilik ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı açık artırmalar için düğmeye basmıştı.

TOKİ’DEN BÜYÜK MÜJDE

Merakla beklenen açık artırmaların tarihleri 17 ve 18 Mayıs olarak açıklanmıştı. 17 Mayıs’ta gerçekleştirilen açık artırmadan sonra gözler şimdi bugünkü açık artırmaya çevrildi.

İşte 2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirecek olan TOKİ’nin gerçekleştireceği açık artırmanın detayları…

TOKİ merakla beklenen açık artırmalarıyla 105 adet konut ve 18 kentteki 189 iş yerini satışa sunuyor. Açık artırma bugün saat 10:30’da yapılacak. Ucuz konut almak isteyenlerin merakla beklediği açık artırmada  3+1 konutlar 1.400 lira taksit ve yüzde 50 peşinat imkanıyla satışa çıkarılıyor.

Merakla beklenen açık artırmalar  Ankara  Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Satışa çıkarılan konutlara 15 bin ve 20 bin TL nakit parası olanlar sahip olma imkanı yakalıyor.

TOKİ PROJELERİ HANGİ ŞEHİRLERDE?

İzmir, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Sakarya, Kırıkkale, Kayseri, Çanakkale, Sivas, Afyonkarahisar, Kastamonu, Şanlıurfa, Batman, Çorum, Edirne, Eskişehir, Adana, Kars, Osmaniye, Bilecik, Balıkesir, Bitlis, Bolu, Niğde, Kahramanmaraş, Samsun, Bursa, Kırşehir, Denizli, Tekirdağ, Isparta, Diyarbakır, Konya, Karabük, Mersin, Kütahya, Van, Uşak ve Yozgat.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya