Proje Haberleri

Torkam E-5 Açık Çarşı’da dükkanlar satışa çıkıyor!

TOKİ tarafından hasılat paylaşım modeli ile inşa edilen İstanbul Küçükçekmece’deki Torkam E-5 projesinde yer alan 71 adet dükkan açık artırmayla satışa sunuldu. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde yer alan Torkam E-5 projesinde yer alan 71 adet dükkanı açık artırma ile satışa çıkardı. Açık artırma 10 Temmuz 2021 tarihinde saat 13:00’te gerçekleştirilecek.

Torkam E-5 projesi kapsamında satışa sunulan dükkanların fiyatları 780 bin Türk Lirası’ndan başlıyor 6 milyon 80 bin Türk Lirası’na kadar yükseliyor.

Satışa çıkarılan dükkanların bağımsız bölüm bürüt alan aralıkları da 48,50 metrekare ile 475,38 metrekare arasında değişiyor. Zemin ve 1. bodrum katta konumlanan dükkanlar için, 20 bin Türk Lirası ile 80 bin Türk Lirası arasındaki teminat bedelinin yatırılması gerekiyor.

6 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla dükkan sahibi olunabilen projede, 48 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. 10 Temmuz tarihinde saat 13:00’te gerçekleştirilecek açık artırma için son başvuru tarihi 9 Temmuz olarak belirlendi.

Nasıl başvuru yapılır?

Müzayedeye başvurular satış ofisleri ya da internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

Satış ofisi: Sefaköy E-5 Yanyol Mevkii, Metrobüs Durağı Yanı, Küçükçekmece / İstanbul

Torkam E5 Çarşı nerede?

İstanbul’un Şirinevler Florya aksında konumlanan Torkam E5 Çarşı, İstanbul’un en önemli ulaşımını sağlayan E5 Karayolu’na cepheli bir proje.

Küçükçekmece’de yükselen Torkam E5 projesi, konumuyla ön plana çıkıyor. Proje, minibüs, metrobüs ve otobüs gibi toplu taşımalara yürüme mesafesinde yükseliyor. Projenin etrafında Arel Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Kaymakamlık, Radisson Blu Airport Hotel bulunuyor.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya