Proje Haberleri

Villa’de PIAR. Yeni proje!

Arizon Yapı tarafından Silivri’de hayata geçirilen Villa’de PIAR, projesinin ilk etabında yer alan konutlar uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

Arizon Yapı’nın Villa’de serisinin ilk etabı Villa’de PIAR projesinde satışlar başladı.  İstanbul, Silivri-Balaban’da hayata geçen proje; yıllardır sakinliği arayan, yüksek konsepti ve tarzı, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için özel olarak tasarlandı.

20 milyon 143 bin 463 metrekare ormanlık alan ile çevrili, İstanbul Beylikdüzü’ne 45 dakika mesafede ve TEM otoyolunun hemen dört dakika uzaklığında bulunan Arizon Yapı’nın yeni inşaat projesi Villa’de PIAR, ev sahibi olmak isteyenleri ‘butik lüks site’ kavramıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

 

3 tip villa seçeneğinin sunulduğu projede toplam 42 villa yer alıyor. Projede yer alan 3+1  villalar yaklaşık 270 metrekare bahçe içinde 100 metre kare brüt alana, 2+1 müstakil villalar ortalama 250 metre kare bahçe içinde 92 metre kare brüt alana ve 1+1 müstakil villalar ise yaklaşık 150 metre kare bahçe içinde ve 47 metrekare brüt alana sahip.

Örnek villalarının görücüye çıktığı proje, lansmana özel 390bin TL ile 590bin TL arasındaki seçenekli fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyen kullanıcılarını bekliyor.

Çevresi bin 200 metrekare yeşil alandan oluşan Villa’de PIAR projesinin sosyal olanakları arasında; spor alanı, çocuk oyun ve parkur alanı, açık sinema alanı ile kamp ve mangal alanlarıyla donatılmış üniteler yer alıyor.

Akıllı ev entegrasyonu ile güneş enerjisi

Taşıyıcı sistemi betonarme, dış cephesi yangına, ısıya ve soğuğa dayanıklı metal panel ile yapılan Villa’de PIAR alıcılarına, müstakil bahçeli, güvenlikli, ferah yüksek iç mekana sahip, sosyal ve yeşil alanları ile hem şehre yakın hem de huzur dolu bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor.

Akıllı ev alt yapısının uygulandığı projede isteğe bağlı olarak, güneş enerjisi ile elektrik üretmek mümkün oluyor. Ayrıca elektrik, su, doğalgaz gibi üniteleri uzaktan yönetilmesini sağlayan proje, ekstra otomasyonların yüklenebileceği akıllı ev modülüne de sahip bulunuyor.

Anahtar teslimi Haziran 2021’de

Projede anahtar teslimlerinin Haziran 2021’de olacağını söyleyen Arizon Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özden, “Devam etapları ile sayı artacak olmasına karşın 42 satılabilir ev sunması itibariyle bu projemiz özelinde alıcılarımızı lüks bir butik site konseptiyle buluşturacağız. Villa’de PIAR, hem genel hatlar hem de projenin tamamında kullanılan malzeme yapısı itibari ile sunduğu konsept ile salondaki tavan yüksekliğine bağlı minimal görünümüne karşılık yeterli alanları da kullanıcıya sunmasıyla tam olarak fiyat performansının karşılığını veriyor. Villalarımız aynı zamanda Türkiye’de ilk defa bahçeli, çok özellikli ve loft bir villa ve bahçeli ev konseptini kendi içerisinde oluşturmuştur” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi dönemine de vurgu yapan Mehmet Özden “Özellikle pandemi döneminde bahçeli ya da değil, müstakil ev kavramına talebin çok fazla arttığı herkesin malumudur. Ancak dikkatlerden kaçan bir diğer nokta ise ülkemizin deprem gerçeğidir. Biz projemizi pandemi öncesinde büyükşehirde yaşanan büyük sıkıntılara çözüm sağlayacak belli temeller üzerine oturtmuş durumdayız. Bunları sırası ile şu şekilde belirtebilirim, deprem gerçeğine uygunluk, büyükşehirdeki trafik kaosu ve insanların kendine vakit ayıracakları bir yer arayışında olmaları, bu yeri ikincil ev kavramı içerisinde uygun fiyata mâl etme noktasındaki çözümsüz arayışları, yazlık seçeneği olarak kullanılmak istendiğinde zamandan tasarruf sağlayacak bir konumda yer almasıyla özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayanlar için büyük bir kolaylık sağlayacak olması da projemizi özel kılıyor” dedi.

Villa’de PIAR ayrıcalıkları;
Türkiye’de ilk defa çevre lokasyon kullanım kılavuzuna,
Çocuklar için Survivor spor parkuruna,
Açık hava sinemasına,
Çocuk oyun alanlarına,
Piknik alanına,
Kamp ateşi etkinliği alanına ve çok daha fazla ilklere sahip bir proje ile tanışmaya hazır olun…

Değirmendere göleti 7,1 km / 13 dk.
Kamp/Beach/Deniz 19,8 km / 18 dk.
Silivri sahili 27,2 km / 26 dk.
Danamandıra Gölü 28,3 km / 26 dk.
Kıyıköy’e 66 km / 70 dk.

Arizon Yapı farklı sektör ve alanlarda 20 yılı aşkın iş tecrübesine ek olarak, 12 yılı aşkın süredir 3 bin 500 konut, 120 işyerinin yer aldığı toplam 150 adet daireye tekabül eden 12 adet projesi ile inşaat çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya