Emlak Haberleri

Yatırımcıların merakla beklediği ihale

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Van ili, İpekyolu ilçesi, Bahçıvan Mahallesi’nde yer alan kamu konutunun hissesini satışa çıkardı. Yatırımcıların merakla beklediği ihale 10 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Gerçekleştirdiği ihalelerle dikkat çeken Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü yatırımcılar tarafından merakla beklenen Ağustos ayı ihale ilanlarını da resmi internet sitesi üzerinden yayımlamaya devam ediyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesindeki ihaleler arasında Van ili, İpekyolu ilçesi, Bahçıvan ilçesindeki mesken de yer alıyor.

Yine Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesindeki bilgiye göre satışa çıkarılan mesken Van ili, İpekyolu ilçesi, Bahçıvan Mahallesi’nde bulunuyor.

Satışa çıkarılan meskenin taşınmaz numarası 65130102079 şeklinde açıklanırken, söz konusu meskenin yüz ölçümü 93,20  metrekare olarak belirlendi.

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre, satışa çıkarılan hazine hissesinin 30,80 metrekare olarak bildirildiği meskenin toplam muhammen bedeli 545 bin Türk Lirası şeklinde belirlenirken, geçici teminat bedeli de 54 bin 500 Türk Lirası şeklinde belirlendi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan resmi bilgiye göre, yatırımcıların merakla beklediği söz konusu ihale 10 Ağustos 2022 tarihinde saat 09:20’de gerçekleştirilecek.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yer alan ihale ilanı şu şekilde…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yer alan ihale ilanı şu şekilde…

Taşınmaz Bilgileri
Taşınmaz No :65130102079
Pafta / Ada / Parsel :34 / 456 / 76
Blok / Kat / Daire :0 / ZEMİN / 2
Daire Yüzölçümü :93,20 metrekare
İmar Durumu :İmarlı
İmar Özellik Adı :Resmi Hizmet Alanı
İmar Tarihi :
Yasal Dayanak :4706 / 4 Kamu Konutları
Taşınmaz Yüzölçümü :-
Hazine Hissesi :30,80 metrekare
Satılacak Yüzölçümü :93,20 metrekare
Toplam Tahmin Bedel :545 bin TL
Geçici Teminat Bedeli :54 bin 500 TL
İhale Tarihi ve Saati :10 Ağustos2022 Saat 09:20

Resmi internet sitesinde taşınmaz cinsinin mesken olarak bildirildiği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü ihalesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için http://van.csb.gov.tr/ adresine tıklayabilir ya da (432) 216 13 98 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya