Proje Haberleri

Yeni Proje Emirgan Apartments by Seba satışa çıktı!

Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen ‘Emirgan Apartments by Seba’ projesi satışa çıktı. Eylül ayında teslim edilmesi planlanan projede metrekare fiyatı ise 20 bin TL.

Bu zamana kadar ağırlıklı olarak, İstanbul’un İstinye, Etiler, Ulus ve Ayazağa gibi en değerli bölgelerinde projeler üreten Seba İnşaat, bu deneyimini şimdi de yeni projesi; ‘Emirgan Apartments by Seba’ ile Boğaz’a taşıyor.

Toplan bin 957 metrekare arsa alanı, 8 bin metrekare de inşaat alanına sahip ‘Emirgan Apartments by Seba’ projesi, toplam 53 daire ve 14 adet ticari üniteden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projede, ayrıca 1+1, 2+1 asma katlı loft ve teraslı çatı daire tipleri de yer alıyor.

Emirgan Korusu’na komşu

Projede bulunan dairelerin büyüklükleri brüt olarak 50 ila 257 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. ‘Emirgan Apartments by Seba’ Emirgan Korusu’na 300 metre, Boğaz’a ise 1 kilometre mesafe uzaklıkta konumlanıyor. Projenin içerisinde; kapalı otopark alanı, kapalı havuz, spor salonu, sokak konsepti ile tasarlanmış iç avluya bakan holler ve bu iç avluda yeşilliklerde bir de cafe bulunuyor. Önümüzdeki Eylül ayının sonunda teslim edileceği açıklanan projede metrekare fiyatı ise 20 bin TL.

“Özel Bir Proje”

Projeyle ilgili konuşan  Seba İnşaat  Yönetim Kurulu Eş Başkanı Engin Keçeli, şu ifadeleri kullandı: “‘En son, Cendere Vadisi’nde tamamladığımız Seba Flats ve Bulgurlu’da başladığımız Seba Hayat projesinin ardından, 100 milyon TL tutarında bir yatırım bedeli ile Emirgan projemize başladık. Emirgan Apartments by Seba, iç mimarisi, loft daireleri ve boğaz manzarası ile özel bir proje. Önümüzdeki dönemde, bölgeye yeni yatırımlar yapma konusunda hazırlıklarımız sürüyor.”

 

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya