Emlak Haberleri

Yeni proje geliyor!

2011’den beri insan odaklı yaşam alanları hayata geçiren Siltaş Yapı, Pendik projesi için düğmeye bastı. Siltaş Yapı Pendik projesi, İstanbul Pendik’te Çamlık Mahallesi’nde hayata geçirilecek…

20 senelik tecrübe ve kalitesiyle insan odaklı yaşam alanları hayata geçiren Siltaş Yapı, modern mimari tekniklerini ve trendlerini izleyerek imza attığı projelere bir yenisini daha ekliyor. Siltaş Yapı Pendik projesi için düğmeye bastı.

Siltaş Marina, Siltaş Nova Park, Siltaş Flora Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park ve Siltaş Safir Park gibi projeleri tamamlayan Siltaş Yapı, hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor.

Pendik, Kurtköy ve Maltepe’de yeni projelere imza atan Siltaş İnşaat’ın yeni projesi nerede yükseliyor? İşte ayrıntılar…

Siltaş Yapı son olarak Silraş Panorama projesini satışa sundu. Satışları devam eden proje, Pendik Çınardere Mahallesi’nde 23 bin metrekarelik arazide yükseliyor. Toplamda 13 blok ve 600 konut yer alan projede, ikişer adet yüzme havuzu, sauna ve fitness salonu yer alıyor.

2+1’den 5+1’e kadar değişen konut tiplerinin yer aldığı projede teslimlerin 36 ayda yapılması planlanıyor. Projede yer alan 2+1’lerin fiyatları 1 milyon 570 bin TL’den başlıyor.

Siltaş Yapı Pendik projesi nerede?

Siltaş Yapı Pendik projesi için de düğmeye bastı. İstanbul Pendik ilçesi Çamlık Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan projesine ilişkin detaylar henüz belli olmadı.

Siltaş Yapı Pendik projesinin detaylı açıklanır açıklanmaz Türkiye’nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com’da yer alacak.

Editörün Notu: Bu haber 31 Mart 2022 tarihinde saat 15:25’te yazılmıştır. An itibariyle dolar kuru 14 lira 66 kuruş, euro 16 lira 28 kuruş, altının gramı ise 914 lira 8 kuruş değerindedir.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya