Proje Haberleri

Yeni Proje Konak Residence Başakşehir satışa çıktı!

Huzzak Yapı tarafından Başakşehir’de yükselen Konak Başakşehir projesi satışta.

Başakşehir’de inşa edilen Konak Başakşehir projesi 59 adet konuttan oluşuyor. Proje içerisinde ayrıca 7 adet ticari ünitede bulunuyor.

Yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu projede, yüzde 10 peşinat verildiğinde 10 vade fırsatı sunuluyor. Projede yüzde 0,98 vade farkıyla ev sahibi olunabiliyor.

Sınırlı sayıda dailerde geçerli olacak kampanya 31 Ekim’de sona erecek. Projede dairelerin fiyatları ise  2+1’lerde 958 bin 55 TL’den 3+1’lerde ise 1 milyon 356 bin 777 TL’den başlıyor.

Konak Başakşehir’in sosyal donatı alanları arasında Türk hamamı ve sauna, açık fitness alanı, volaybol ve basketbol sahası, kamelyalar, açık çocuk parkı, sauna ve kapalı açık otopark mevcut.

Modern cadde hayatı olan proje lokasyonuyla özel bölgede konumlandırıldı. Proje Başakşehir’in yeni Sular Vadisi’nin yakınında… Olimpiyat Stadı ve kentin yeni spor kompleksi Şehir Stadyumu’nun ortasında, Otogar-Olimpiyat Stadı metro hattının hemen yanında…Atatürk Havalimanına 10 dk, Tem otoyolu ve Mahmutbey gişelere birkaç dakika mesafe uzaklıkta.

Yorum yapmak için tıklayın

You must be logged in to post a comment Login

Yorumunuz

Yukarıya